2752
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون حق با منه یا زنداداشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3417 بازدید | 103 پست
من کاملا عادی با زنداداشم  رفتار میکنم . اما اون حس میونه من بین اون و جاریش  فرق گذاشتم

شاید داداشت از گذشته ها یه چیزایی ب خانومش گفته 

خانومشم واسه همین اینجوریه

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب زنداداشت نمیگه تو چرا نمیای خونمون؟ یا داداشت و اون زنش چه طور روشون میشه تو نمیری اما بیان؟ زود ...

نه . چون مطمئنم برادرم  چرت و پرت و اراجیف  تحویل اون بیچاره داده . منم برام مهم نیست . چون برادرم هم از من متنفره . اما وقتی میبینه میاد خونم و پذیرایی میکنم . بقول خودش مفت باشه کوفت باشه

2731
گفت همینجوری . گفتم اگه کاری کردم که باعث این برداشتت  شده معذرت میخوام . گفت آخه رفتارت   ...

میگفتی دیگه راستو دروغش به خودمو خدای خودم مربوطه. راهشون نده خونت به مادرت بگو تومادرمی قدمت سرچشم ولی چرا هربار ایناروبا خودت میاری. وقتی نمیرم خونشون یعنی نمیخوام بیان خونمون.  

واقعا نمیدونم چرا بعضیا انقدر پرروان.بابا میگن رفتو آمد.نه رفتو نیامد.وقتی یکی نمیاد خونت زیاد باهات گرم نیست یعنی نمیخواد رفتوامد کنه، زوره؟؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
نه . چون مطمئنم برادرم  چرت و پرت و اراجیف  تحویل اون بیچاره داده . منم برام مهم نیست . چو ...

خب بیخود. واسه خودت ارزش قائل باش. این دیگه چه رفتاریه داری. به مامانت بگو با داداشت نیاد. یه مشت مفت خور دور خودت جمع کردی که مثلا زشت نباشه. کارا و رفتارای اون زشت نبوده؟؟

برای خودت یکم بیشتر  ارزش قائل باشید. 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
میگفتی دیگه راستو دروغش به خودمو خدای خودم مربوطه. راهشون نده خونت به مادرت بگو تومادرمی قدمت سرچشم ...

ببین من رو ی که برادرم  ازدواج کرد ، حتی نرفتم خونش . یعنی سه سال و نیمه  خونش نرفتم . تو صورتش نگاه نمی‌کنم. چون گذشته میاد جلوی چشمم  حالم بد میشه . زنداداشم  هر سری اومده خونمون  کمتر  از گل بهش نگفتم . یکبار تا حالا یک بسته بیسکوییت  دستش نگرفته بیاره خونه من . اونوقت عید اومد خونه من . خیلی راحت گفت عیدی نمیدی ؟

خب بیخود. واسه خودت ارزش قائل باش. این دیگه چه رفتاریه داری. به مامانت بگو با داداشت نیاد. یه مشت مف ...

عزیزم من چمیدونستم  طرف میخواد پاشه بیاد . بعدم اون دختر باید احترام خودش رو نگه داره . وقتی من حتی یکبار هم خونش نرفتم . این یعنی چی ؟؟؟؟

2706