2733
2734
من وقتی به همسرم میگه میخوام برم سر کار بهم میگه هر وقت من مردم تو کار کن

منم بابام دست وبه دل بازه خیلی 

این پسره بهم گفت این همه درس خوندی نمیخوای که توی خونه بشینی 

حالا من خودم علاقه دارم کار کنم ولی دوس ندارم طرفم توقع داشته باشه ازم 

کلا فکر ش همش دنباله اینه چیکار کنه بیشتر در بیاره 

با اینکه وضعش بد نیست نمیدونم چرا اینطوریه 

اصلا اهل تفریح نیست 

بنظرش میاد باید یکسره پول دربیاری مثلا هنر یاد گرفتن چه فایده داره پول توش نیست نمیدونم من چرا جذبش شدم 

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
بنظرت دروغ نمیگه که چندسال عاشقم بوده؟ کلا همه چیزش پول دراوردنه نمیدونم چرا اینقدر حرص پول داره&n ...

حالا من از دلش خبر ندارم شاید واقعا دوستت داشته باشه

ولی دوست داشتن کافی نیست مثلا فکر نکن چون دوستت داره ممکنه به خاطره تو عوض بشه اون ذاتا خسیسه تنها راهت اینکه بیخیالش بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا من از دلش خبر ندارم شاید واقعا دوستت داشته باشه ولی دوست داشتن کافی نیست مثلا فکر نکن چون دوست ...

درسته 

یعنی ممکنه واقعا دوسم داشته باشه ولی حاضر نباشه برام خرج کنه ؟

یکم تناقض نداره؟

البته من نمیدونم شاید کسی که خسیسه دست خودش نیست

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
منم بابام دست وبه دل بازه خیلی  این پسره بهم گفت این همه درس خوندی نمیخوای که توی خونه بشینی&n ...

نه باهاش ازدواج نکن بخدا فقطططط پشیمون میشی همین.

همشرم با اینکه همه چیش خوبه اهل مسافرت نیست خیلیییی ناراحت میشم گاهی

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
نه باهاش ازدواج نکن بخدا فقطططط پشیمون میشی همین. همشرم با اینکه همه چیش خوبه اهل مسافرت نیست خیلیی ...

من دوباره جواب رد دادم ولی عذاب وجدان گرفتم 

من وقتی به همسرم میگه میخوام برم سر کار بهم میگه هر وقت من مردم تو کار کن

واقعا🥲🥲🥲🥲خوش به حالت😭😭😭😭😭😭😭😭😭منم همچین شوهری میخوام وای خدا 

چی کار کردی همچین شوهری قسمتت شد 

😭😭😭😭😭

من دوباره جواب رد دادم ولی عذاب وجدان گرفتم 

کاره خوبی کردی ولش کن بابا

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
واقعا🥲🥲🥲🥲خوش به حالت😭😭😭😭😭😭😭😭😭منم همچین شوهری میخوام وای خدا  چی کار کردی همچین شو ...

ولی بدی هم داره اینجوری نیست که بی نقص باشه😂😂😂

نه بچه بیاری مجبور میکنه کار کنی بعد بچه داغون میشی افسردگی هزارتا چرت پرت دکتر مریضی وای اصلا وسایل خونه قدیمی میشه نمیزاره عوض کنی خراب میشه غر میزنه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین تبریک میگم داری با یک مرد دارای اختلال شخصیت ازدواج میکنی که بعد از چند سال جدا میشی با کتک و دعوا پس اگر موندی تو گل برو یک جلسه روانشناس ویژگیا خاستگارتو که بگی تشخیص میده اختلال داره

درسته  یعنی ممکنه واقعا دوسم داشته باشه ولی حاضر نباشه برام خرج کنه ؟ یکم تناقض نداره؟ البته ...

ببین من میفهمم چی میگی فکر میکنی آدما واسه کسی که دوسش دارن هرکاری میکنن 

ولی خب همه ی آدما اینجوری نیستن ...

تازه بعضی ویژه گی ها ذاتیه عوض نمیشه که هیچوقت...

2706