2737
2739

خوابیدم کنار داداشم ۱۲ سالشهمشکل بیش فعالی داره مامانم برده دکتر چنتا دارو تاثیر گذار رو مغز رو دادن بچه قبل این دارو ها بهتر بود شرایطش الان شلوغ تر و رفتارش یه جوری شده که واقعا فشار دارو هارو رو مغزش میشه دید الان خوابیده تو خواب حرف میزنه و چند دقیقه پیش دستش رو بلند کرده بود و نیمه بلند َده بود انگار چیزی میخواست ازم بگیره سرشم تکون مید یه چیزیایی میگفت به خدا ترسیدم خدایا پدر مادرم دارن با دیدنش زجر میکشن واقعا سخته رفتارش اصلا شبیه بچه های هم سنش نیست بیشتر شبیه بچه ۶ سالست تا ۱۲ ساله خدایا خودت کمک‌کننده حرفای و جیغ داده‌ای بیجا میزنه خدایا نتیجه این همه التماس های مادرم رو بی‌جواب نزار خدایا کمک داداشم باش واقعا سخته همچین بچه ای داشته باشی مشکل اینه که هم نرمال هم غیر نرمال اصلا رفتاراش یه جوریه که گاهی میگی این خیلی بچه عادیه 

خواهر من تو خواب یه جوری میزنه به پهلوم فرداش یه وری راه میرم! 😑🤦🏻‍♀️😂 

اینو شوخی نگفتم جدا یه بار اتفاق افتاد اون روز کمرم واقعا درد میکرد به خاطر لگدش 

بعد این از بچگی کلا مثلا کنار در حال رخت خواب پهن میکردی صبح می‌دیدی این رفته کنار بخاری خوابیده (بخاریمون ۲ ۳ متر اونور تر بود!) 

الانم با اینکه ۱۴ سالشه بازم چرخش ۱۸۰ درجه میزنه تو خواب 

یه بارم تو گوشم چک زد! 😑😑🤦🏻‍♀️😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خواهر من تو خواب یه جوری میزنه به پهلوم فرداش یه وری راه میرم! 😑🤦🏻‍♀️😂  اینو شوخی نگفتم جد ...

خوبه باز ولی یهو جیغ کشیدن و حرف زدن واقعا بده بلند شده با دست حرف میزنه ولی قربونش برم قبل این دارو ها اصلا اینجوری نبود

خوبه باز ولی یهو جیغ کشیدن و حرف زدن واقعا بده بلند شده با دست حرف میزنه ولی قربونش برم قبل این دارو ...

البته خواهر منم حرف میزنه 

اونم گاهی اوقات 

بعضی وقتا خیلی خسته ست اینطوری میشه 

حرفشم فقط فحشه دعوا داره انگار! 😑😑😂 

یه بار تو خواب گفت مهدیه میزنمتاااا 🤦🏻‍♀️🤣🤣

[QUOTE=337005673]خوبه باز ولی یهو جیغ کشیدن و حرف زدن واقعا بده بلند شده با دست حرف میزنه ولی قربونش برم قبل این دارو ...[/QUOTEمامانت تو بارداریش عمل کرد منظورم اینه داروی بیهوشی یا بیحسی بهش تزریق شده؟اخه من اینجور فکرمیکنم ک داروی بیهوشی ب زن باردارباعث بیش فعالی میشه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خب ندین این داروها تازه بدتره که

اخه دکترش میگه باید داده بشه یه چند دوره که تآثیر گذاشته بشهاگه ندین تو بزرگ سالی مشکل دار میشه ولی فداش بشم قبل دارو ها هم خوب درس میخوند هم همچین عالی بود الان خیلی بهم ریخته 

روانپزشک بردین؟؟ 

نه ولی کلی دکتر مغز و اعصاب تو شهر تبریز بردیم حتی تهران ولی تمومی نداره از خدا میخوام خودش دست به کار شه و شفاش بده البته شرایطش همچینم بد نیست ولی همین هم خیلی مشکله تو جای خود این که حواسم جمع نباشه تو درس خوندن مشکل داشته باشی خیلی‌ها کلاسهاش تو مدرسه مسخرش میکنن دلش میشکنه به ما که میگه هزار تیکه میشیم