2733
2734
عنوان

شماهم فکر میکنید کاربرای قدیم خیلی پولدار و باکلاسن؟?؟

| مشاهده متن کامل بحث + 44008 بازدید | 903 پست
خوب دیگه اون زمان زیاد کسی وب گردی رو شروع نکرده بود  دیکه اون باکلاسا وب گرد و وبلاگ نویس بود ...

اره منم از یاهو مسنجر استفاده میکردم و وبلاگم داشتم

ولی خب میگم ک پولدار نیستیم مستاجرام بودیم تازه😂

حالا دوستای من تاریخ عضویتشون ۸۹ هم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از این خبرا هم نیست 

اوایل با سیستم میومدم بعد با گوشی 

تازه خیلی زودتر تو نی نی سایت میومدم ولی بعد کاربری ساخنم 

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
اون دسته از عزیزانی که میگن اون زمان به اینترنت دسترسی نداشتن  چه خاطراتی زنده شد واسم از کافی ...

یا باباهامون از اون کیف چرمیا داشته یا از اون بندا که گیر میشد ته گوشی میزاشتن دور گردن 

لامصب فکر میکردن چقدر خوشتیپن بند دور گردن گوشی تو جیب 

لطفا لایک نکنید ممنونم .

من ی کاربری داشتم برای سال ۹۷ ترکید

بنظرم تا سال ۹۲-۹۳میگفتین بهتر بود 

منم همچین فکری دارم برای نود درصدشون

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
سلام عزیزم ،من خیلی از کاربرا رو دیدم و با بعضیام سفر رفتم،پارمیدا ام بله،تو سفر همو دیدیم،ماشالله چ ...

قربون‌ شما 😊 خودتم جزو کاربرهای محبوب و دوست داشتنی سایتی....

شما از پارمیدا خبر داری؟ نمیدونی چرا دیگه نمیاد؟ خیلی یهویی رفت... و دیگه هیچوقت حتی یه سر هم نزد....

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
من ميام سايت يه دوري ميزنم و نااميد ميشم ميرم  

عزیزم...کدوم مسائل بیشتر ناامیدت میکنه؟ منم یه سری چیزها واقعا میترسونتم و حالمو بد میکنه...

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
عزیزم...کدوم مسائل بیشتر ناامیدت میکنه؟ منم یه سری چیزها واقعا میترسونتم و حالمو بد میکنه...

اینکه چقدر فرهنگمون داره پایین تر میره

و زنان و دخترایی که حقوق خودشونو نمیدونن و خ سطحی شدن‌

خیلی چیزا باعث تاسفه

2706