2752
2734
عنوان

بسم الله بیاین دعواااااااااااااااااااااااااااااااااااا👊🏻🍻

| مشاهده متن کامل بحث + 3758 بازدید | 292 پست
من اصلا بلد نیستم با فارسی دعوا کنم

با بچ تورک چی😑

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مهین اهای مهین میام با دسته جارو کبودت میکنما

مهین کیه اینجا نیستااا

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
آفلین درسته😁😂 الان اگه عکس شادمهر رو با شیپور میذاشتم میگفتی شیپور میزنم؟😂🤔

شاید امکانش بودش 🤔🤦🏾‍♀️😂😂😂

فکر کردی همه مث تو ان؟ متاسفم برا شعورت

تو خودت نه تربیت داری نه خانوادگی . گنده دماغغغغ

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
تو خودت نه تربیت داری نه خانوادگی . گنده دماغغغغ

مرگگگگگگ گندم دعوا راستکی نکنید 🙏🏻🤧

بلند تر داده رو بزن یکی بلاخره  یک بعله میگه

میهننننننننننننننننننننننن هوییییییییییییییییی میهننننننننننننننننن😐😐فقط مهین بود یا میهن🤔😕😕😕

هر کی بودش دیدی  صدا زدم نبودش نداریم اینجاااا بیا گندم رو ببرع😕😕

میزنم خون بالا بیاریا دختره ی پررو شورشو در اوردی دگ😒

یکی بزنی دوتا خوردی بچهههههه 

با طرف بوکس سرکار داریااااااااااا😑

یکی بزنی دوتا خوردی بچهههههه  با طرف بوکس سرکار داریااااااااااا😑

بیااااا برو تو کوچتون بابااااااااااااا اعصاب ندارم‌ یجوری میزنمت نفهمی از چپ خوردی یا از راست😡

با افتخااااار کوردم💛🧡
بیااااا برو تو کوچتون بابااااااااااااا اعصاب ندارم‌ یجوری میزنمت نفهمی از چپ خوردی یا از راست😡

کوچه نداریممممم مااا اخه ب دنیا هنو نیومدع بچهههههه بزن ببینم کیع ت رینگ حل میشه👊🏻

💙🌱

😁❤

عشقی  قشنگم بمونی برامون ت سایت ک لازمت داریم موفق باشی همیشگی❤🌱

2706