2733
2734
عنوان

شوهرم رفته تو مخم

209 بازدید | 11 پست

باهاش عروسی کردم ۶ ماه همش مریض بوده حالا که یکم سالم شده میخواد بره مشهد.نتونستم هیچ کاری کنم توی این ۶ ماه .از کارو زندگی افتادم میگه بریم شهرستان پس انداز بهتره اونجا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چه فرقی داره هر جا راحتترین اوضاع بهتره ..همونجا باشین.. من آرزوم برم مشهد

چه فرقی بین مشهد وتهران هست همه جا گوشت ومرغ یک قیمته.من ازمشهد متنفرم.اینجا راحتر میتونم پول دربیارم.خانوادم اینجان

2740
خب همینا رو به شوهرت بگو ..باید یه فرقی داشته باشه که میگه بریم اونجا

خودش بچه مشهده.شوهرم تصمبم اشتباه زیاد داره.خیلی از حرفاش اصلا منطقی نیست مشکل اینه.یکساله خونه نشین شدم قبل ازدواج دنبال کارهامون بودم بعد تا ازدواج کردم همش مریض بود یک ماه ونیم توی بیمارستان خوابیدم الان هم نردیک موعد قرار داد تمدید خونه است میگه بریم مشهد

عزیزم اگه زندگی با آرامش میخوای بیا کلاس همسرداری تو ایتا شرکت کن .. چهل هزار نفر بیشتر عضون ..خیلی ...

بفرست عزیزم لینکشو

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️