2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وسواس به صدا یا همون میسو فونیا درد بی درمون

اعهه منممم 

صدا ملچ مولوچ خیلی چند ساله مثلا ده اینا ک آزار میده

بدتر از اون تازگیا ینی س سالی میشه صدا حرف زدنه با فکر و ازبنحور چرت پرتا

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
دعا و‌اینا قبلا انجام دادی؟! بخاطر اونه شاید سوره ناس و‌ فلق زیاد بخون و‌روی آب سه بار بخون و بخور

دعای خالی هیچ کاری نمیکنه باید تمرین کرد و روان درمانی رفت اگه به تنهایی جواب نداد درکنارشم قرص استفاده کرد

2731
اره دکتر نرفتی؟ من روانپزشک رفتم فایده نداشت مشاور فایدع نداشت الان میخوام برم نور درمانی اخرین راه

روانپزشک رفتی دارو مرتب مصرف کردی؟

معمولا داروها دیر جواب میدن و اینکه اگه داروها موثر نبوده باید به دکتر بگی عوض کنه یا دوزش رو کم و زیاد کنه. زود مایوس نشو. ولی درمانت رو ادامه بده تا جواب بگیری

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
خیلی بده درد بی درمون نشده دنبال درمان بری؟

نداره درمان .. همین الآنم صدای ی زن رو حس میکنم با دقت بهم توجه می‌کنه انگار ... مدام هست نمیدونم چیه واقعا این .. دکتر رفتم دارو اثر نداس

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
😭😭😭😭😭😭

من پسرم شب ادراری داره یعنی همش فکرم اینه که جایی نجس شده یا نه اگه چیزی از کنترلم خارج بشه شدید بهم میریزم جدیدا حتی از پسرمم متنفر شدم فکر میکنم اون و شوهرم باعث شدن من به این حال و روز بیفتم

من پسرم شب ادراری داره یعنی همش فکرم اینه که جایی نجس شده یا نه اگه چیزی از کنترلم خارج بشه شدید بهم ...

میدونم عزیزم دست خودت نیست من پسرم صدا در میاره ازش متنفر میشم

میدونم عزیزم دست خودت نیست من پسرم صدا در میاره ازش متنفر میشم

آخه گناه ما و این بچه های طفل معصوم چیه که ماها وسواس گرفتیم دلم برا بچه ها کبابه.این که کارتی روزمره رو مثل یه آدم عادی انجام بدم شده واسم یه حسرت خیلی بزرگ

دوستان عزیز چون کمی با طب سنتی اشنا هستم گفتم یه کمک کوچک بهتون کرده باشم 

ببینید وسواس فکری حالا از هر نوعش باشه چون اصلش از مغز و فکر میاد، منشاش مغز هست. وقتی گرمی و خشکی بدن زیاد باشه مغز حالت خشکی به خودش میگیره ویکی از عوارض مهم و جدی این مورد، وسواس هست 

علت خشکی و گرمی زیاد مغز هم تغذیه نادرست و غلط هست. سرخ کردنی ها، هله هوله، فست فودها، پنیر پیتزا، ته دیگ مخصوصا اگر اب خورش روش بریزید بخورید، میوه های گرم مثل موز، خرما، نارگیل، پفک و چیپس، کاکائو، چای خارجی، قهوه و...

اینها گرمی زیادی در بدن تولیدمیکنند. گرمی زیادی وقتی از بدن دفع نشه بالا میره و به سمت سر و مغز خودش رو میکشه، باعث وسواس، کم خوابی یا بی خوابی، خارش زیاد سر، خارش کتف و بازوها، خشکی بینی، زود عصبانی شدن، عجول بودن تو اکثر اوقات و... میشه 

خشکی زیاد از طرفی هم باعث یبوست میشه، یبوست در واقع مواد سمی بدن هست که باید دفع بشه ولی بخاطر خشکی بدن و نداشتن رطوبت، در بدن باقی می مونه و باعث چرخه معیوب میشه و باز عوارض بالا یا پیش میاد یا اگر باشن بیشتر میشن

تنها چاره اش، تغذیه سالم و اصلاح خوراک تون هست. 

لطفا مواردی که گفتم رو برای امتحان یه هفته نخورید یا خییییلی کمترش کنید . ببینید حال تون چطور میشه؟

در کنار اینکه اینها رو نباید بخورید عوضش باید رطوبت رسان بخورید مثل هندوانه که فصلش هست، سیب، الوبخارا، لواشک مخصوصا اگر خانگی باشه، شربت ابلیمو، خاکشیر و عرق بیدمشک و شاطره مخلوط کنید روزی دو لیوان بخورید، تخم شربتی، اب هویج و ... بقیه رطوبت رسان ها رو می توانید از نت سرچ کنید

اسراف نکنیددر خوردنش یه هفته امتحان کنید و حال خودتون، وسواس تون، یبوست و رنگ صورت تون رو زیر نظر بگیرید. (رنگ صورت شفاف و روشن میشه)

اگر اوکی بودید دیگه سعی کنید تغذیه سالم داشته باشید. نمیگم موارد منع شده رو اصلا نخورید، ولی اگر خوردید هم حتما بعدش یه رطوبت رسانی بخورید تا خشکی اون رو جبران کنه

و یه نکته دیگه وقتی زیاد رطوبت رسان مصرف کنید ممکنه معده سرد بشه یا به اصطلاح سردی تون کنه یا اسهال بگیرید. پس برای جلوگیری از این موارد بهتره معده رو گرم نگه دارید چجوری؟ با خوردن شب ها قبل خواب یه جوشانده گرم مثل نعنا پونه اویشن و ...

سعی کردم کامل توضیح بدم هم علت بیماری تون رو بدونیدهم درمانش رو 

@اسم_به_ذهنم_نمیرسه    

@mmamasalarsamyar

@zahra_9874    

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
آخه گناه ما و این بچه های طفل معصوم چیه که ماها وسواس گرفتیم دلم برا بچه ها کبابه.این که کارتی روزمر ...

عزیزم الان یه پست گذاشتم شما رو هم تگ کردم ولی ابی نشد اسمتون 

بخونش لطفا

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2706