2733
2734
عنوان

مزه بد دهان بیاین لطفا

66 بازدید | 10 پست

از صبحی ی مزه بد حس میکنم

من بهداشت دهانم همیشه رعایت میکنم 

آما دهنم مزه میوه فاسد میده چیکار کنم طعمش بره اینقدر حالم بد میکنه حس تهوع دارم 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ریفلاکس معده نداری؟ یا کلا مشکل گوارشی

قبلا ۲ سال پیش ریفلاکس داشتم 

مشکل معده قبلا داشتم با دکتر رفع شد 

ولی ویروس جدید گرفتم گوارشی درگیر کرد چند روزی ولی بازم اوکی بودم 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
معدتون سرد شده گلم..

باید چیکار کنم؟

اخه سردی زیاد هم نمیخورم 

صورتم خودش جوش داره جتی 😑

باید چیکار کنم؟ اخه سردی زیاد هم نمیخورم  صورتم خودش جوش داره جتی 😑

یه قاشق بارهنگ رو بریز داخل  یه استکان عرق نعنا،بذار روی گاز بجوشه.بعدکه بخار بلند شد،خاموشش کن،یکم که سرد شد،یه قاشق عسل داخلش حل کن.اینو بریز داخل شیشه وبذار داخل یخچال،هرروز یه مقدار ازش بخور.برای رفع بوی دهان،از بین بردن میکروب معدس،خیلی هم خوشمزس.یکماه استفاده کن،مشکلت حلمیشه

2740
باید چیکار کنم؟ اخه سردی زیاد هم نمیخورم  صورتم خودش جوش داره جتی 😑

گلم ما توطب سنتی خیلی راحت این مشکل رو برطرف میکنیم

جوش های صورتت معمولای کجای صورتته???

ما براهمه مشاوره رایگان داریم مشکلشون رو بررسی میکنیم و راهکار درمانی ارائه میدیم

زبانت رو هم ببینم میفهمم ک مشکل معده داری یانه

گلم ما توطب سنتی خیلی راحت این مشکل رو برطرف میکنیم جوش های صورتت معمولای کجای صورتته??? ما براهمه ...

تقریبا همه جای صورتم جوش دارم ولی زیر پوستی 

و روتین پوستی روهم رعایت میکنم ولی خوب دارم باز