2733
2734

من دارم یه قفس مخصوص براش بگیرین بزارین توش ولش کنین تو خونه کلی پی پی میکنه هر روز یا یه روز درمیونم باید زیرشو عوض کنید پوشال مخصوص خرگوش بریزید زیرش تو قفس که جیش میکنه نریزه بیرون واینکه کاهو بهش بدید باعلف مخصوص خودش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌واینکه خرگوش نر بخرید چون ماده پریود میشه وکثیفه... 

ی روز یکی اوردم انقد خرابکاری کرد توی خونه همه جا پشکل ریخت ک رفتیم پسش دادیم همشم قایم میشد نمیذاشت ...

شوهرم میگه اگه قرار شد نگه داریم تو حیاط نگهش داریم تو یه لونه ای و اصلا هم کسی بغلش نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرم میگه اگه قرار شد نگه داریم تو حیاط نگهش داریم تو یه لونه ای و اصلا هم کسی بغلش نکنه. 

چه کاریه اصلا

مگه نمیخوای برا بچه ت بخری بعد میگی مثلا بغلش نکنه؟

حیاطتون اگه زیرش خاکی باشه که عین تونل میکنه میره اگرم موزایک باشه که بدتر زیرش بود گند میگیره

کلا خرگوش خیلی مزخرفه

من یه نفر برا دخترم کادو گرفته بود چند ماه به زور نگهش داشتیمو ردش کردم رفت

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
شوهرم میگه اگه قرار شد نگه داریم تو حیاط نگهش داریم تو یه لونه ای و اصلا هم کسی بغلش نکنه

مآل منم یه قفس بزرگ تو تراس بود اما امان از بوش 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
ی روز یکی اوردم انقد خرابکاری کرد توی خونه همه جا پشکل ریخت ک رفتیم پسش دادیم همشم قایم میشد نمیذاشت ...

ما هم داشتیم میرفت زیر کابینت ها بیرون نمیومد .شب یکساعت باید میدویدم دنبالش تا بگیرمش بزارمش سرجاش از این اناق ب اون اتاق ب آشپزخونه مثل جت فرار میکرد  

آخه خرگوش ؟!  کثیف  ادرار به شدت بدبو و میکروبی و عفونی  زبون نفهم  همه چیز ...

گربه آوردیم نتونستیم نگه داریم ترسیدیم، البته من میترسم و بچه ها هم منو میبینن میترسن، به شوهرم تلفنی گفتم اگه اوردیش نتونستیم نگه داریم و ترسیدیم چی؟ گفتم میبرم میفروشمش. تو دلم گفتم خب خداروشکر. خخخ. من هم میترسم از حیوونا هم چندشم میشه.. 

شوهرم میگه اگه قرار شد نگه داریم تو حیاط نگهش داریم تو یه لونه ای و اصلا هم کسی بغلش نکنه. 

اگه حیاط دارین خوبه من خواهرم داره از بچگی اوردیم بزرگ شده الان خیلی خوبه راجع به خوش یمنی و اینا هم والا از وقتی که اوردن وضعشون بهتر هم شده این خرگوش ما اسمش پنبه اس فقط یه جا دشویی میکنه خودش انتخاب میکنه بعد همیشه برا دشویی میره اونجا غذا هم همه چی میخوره عاشق سبزی و کاهو یونجه و کلا سبزیجات دوس داره نون هم میخوره خیلی هم شکموئه 

گربه آوردیم نتونستیم نگه داریم ترسیدیم، البته من میترسم و بچه ها هم منو میبینن میترسن، به شوهرم تلفن ...

چه اصراری داری پس به حیوون خونگی 

اون بیچاره عادت می‌کنه به شما 

اسباب بازی که نیست 

و خرگوش از همه چی بدتره 

چه کاریه اصلا مگه نمیخوای برا بچه ت بخری بعد میگی مثلا بغلش نکنه؟ حیاطتون اگه زیرش خاکی باشه که عی ...

وای خدا راس میگی.خخ... ترسیدم از نظرات همه... به شوهرم میگم نیاره اصلا از خیرش گذشتیم

کلا گناه دارن حیوونای خونگی.ما خرگوش داشتیم شوهرم برد بفروش مرد گفت این بزرک شده کسی نمیخره فوقش یکی ببره بندازه جلوی مار که مار بگیره وای عذاب وجدان ولمون نمی‌کرد چرا خریدیمش که این بشه عاقبتش.

2706