2752
2734
کلا گناه دارن حیوونای خونگی.ما خرگوش داشتیم شوهرم برد بفروش مرد گفت این بزرک شده کسی نمیخره فوقش یکی ...

شوهرمم از دست روباه ها نجاتش داده ظاهرا. چون اه نمیگرفتش روباه های محوطه محل کارش خرگوش رو میخوردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=336993413]شوهرمم از دست روباه ها نجاتش داده ظاهرا. چون اه نمیگرفتش روباه های محوطه محل کارش خرگوش خب این بیرون هم زندگی کرده سخت براش.یجا خوندم خرگوش فوق العاده شیطون و جنب و جوش. داره وقتی بیاد توخونه افسردگی میگیره و کم کم یجا نشین میشن بخدا مال ما همینجور روزای آخر بزور از لونه بیرونش می‌آوردم همش نشسته بود یچی می‌ریختم جلوش چقد شیطون بود اولا 

شوهرم میگه اگه قرار شد نگه داریم تو حیاط نگهش داریم تو یه لونه ای و اصلا هم کسی بغلش نکنه

حیاط جای نگهداری خرگوش نیست عزیزم

گربه راحت اون بی زبونو میتونه شکار کنه

بعدشم خرگوش بستره مناسب میخواد مثل سرامیک

وگرنه صدمه میبینه و زود از بین میره

و کلی بیماری ممکنه بگیره

گذشته از اون هر ماه باید ببرینش چکاب که مشکلی براش پیش نیاد خرگوشا موجوداته بسیار اسیب پذیرین

غذاشون فقط یونجه و ابه

کلی رسیدگی میخواد

شما نسبت به جونو سلامتیه اون موجود مسئولین مثله بچه تون

حیاط جای نگهداری خرگوش نیست عزیزم گربه راحت اون بی زبونو میتونه شکار کنه بعدشم خرگوش بستره مناسب م ...

فقط وقتی که خودمو بالاسرشیم آزاد میزاریمش... ما اکثر تو حیاطیم، اونجا زیرانداز انداختیم تاب داریم کلا بندو بساطمون حیاطه... چکاب هم میخوام ببرمش. موارد رو رعایت میکنیم، جایی هم ببینم نتونم رعایت کنم نگهش نمیداریم،شوهرم اگه نگرفته بودش طعمه روباه ها میشد اون شب و تاالان زنده نبود

مگه از طبیعت اوردینش؟

خرگوش خونگیهاشونو می یارن تو محل کار شوهرم که فضای سبز هکتاری زیادی داره ول میدن غافل از اینکه روباه ها و سگا شبا میخورنشون... با دوربین مدار بسته دیدنش و به شوهرم و همکاراش از اتاق رصد گفتن اینا رو بگیرین وگرنه طعمه روباه ها میشن..