2752
2734

عقد کردین یا نامزد یا چی؟ 

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هردو معمولی هستین چیز خاصی برای جلب توجه ندارین خودت یکم بهتری (نظر صادقانه)

مگه برای جلب توجه میزارم؟

خواستم بین دو تا عکس نظر بدین!! 

لطفا سوال رو دقت کنید این دیگه نیازی ب تحصیلات نداره

مگه برای جلب توجه میزارم؟ خواستم بین دو تا عکس نظر بدین!!  لطفا سوال رو دقت کنید این دیگه ...

عزیزم نگفتم جلب توجه

میگم چهره هاتون جوریه که جلب توجهی نداره معمولیه

اشتباه متوجه شدی

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
عقدیم عزیزم 

مبارک باشه عزیزم انشالله که پای هم پیر بشین🙏🏻🙏🏻🙏🏻 

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
عزیزم نگفتم جلب توجه میگم چهره هاتون جوریه که جلب توجهی نداره معمولیه اشتباه متوجه شدی

خب مگه باید جلب توجه کنه؟!! صرفا عکس یادگاریه

شما واسه جلب توجه عکس میگیری ؟

نمیدونم شاید فاز هامون فرق داره درک نمیکنم

اره یکم ذوق دارم عکس زیاد میگییریم😍 هنوز واسم عادی نشده🤦‍♀️😂

چن وقته عقدید یادمه گفته بودی دوست بودید

حس نابیه به عشقت برسی ما که نرسیدیم 

منم اگ بهس می‌رسیدم شاید مثل تو همش عکسامو میذاشتم😄

2706