2752
2734
عنوان

مادر شوهرم امروز اومده بود کلی خوش گذشت بعنی عاشقشم

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 43 پست
منم مادر شوهرم زنگ زد کلی دری وری بهم‌گفت  شوهرم با برادرش مشروب میخوره این میگه تقصیر توئه بچ ...

یاد یکی افتادم پسرش میرفت کفتر بازی  به عروس بیچاره فش ک تقصیر تو حالا عروس بیچاره تازه زایمان کرده شوهرش شیر کرد اتیش انداخت  به جون زن بیچاره چقد شوهره کتکش زد بخیه هاش باز شد

روحشون شاد ❤️

مرسی گلم

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما خودتم خوبی وگرنه عروس میشناسم تاریزترین وسایلو و جهیزیه رو مادرشوهرش داد خونه داد آشپزی به عروس ...

خوبی دو طرفه ست  عزیزم

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
خوبی دو طرفه ست  عزیزم

چقدر خوبه آدم عروسای قدرشناس مثل شما رو می بینه . امیدوارم رابطه ات با شوهرت و خانواده اش روز به روز بهتر از قبل بشه چون لیاقتشو دارس

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2731
چه قشنگ مثل تو قصه های  چنین مادر شوهری قسمت همه🙏🏻 حالا بعضیا وقتی میرن. میگن خدایا شرکت اخ ...

زن عموی من وقتی مادر شوهرش فوت کرد از خوشحالب نزدیک بود بال دربیاره وال خداوکیلی زن عموم از دستش عذاب میکشید بدبخت 

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
منم حیلی دوسش دارم. شهرستان هستن، اجتمالا تا ۱۰ روز دیگه میان

انشالله همیشه سلامت باشن ❤️

زن عموی من وقتی مادر شوهرش فوت کرد از خوشحالب نزدیک بود بال دربیاره وال خداوکیلی زن عموم از دستش عذا ...

اره بخدا بعضیا  خیلی بدن یه نمونه همسایه من زنه شرم حیا نداره پاچه همه میگیره یه فش های میده

حتی بچهاش جرعت ندارن خیلی بیان دیدنش

این اگه پیر بشه زمین گیر خون عروس هاش تو شیشه میکنه اصلا قابل تحمل نگهداری نیست از بس گند اخلاقه

منم دوسشون دارم بی نهایت  بشدت پایه  بشدت مهربون  بشدت عروس دوست تک عروسم هستم میگ ...

امروز خواهر شوهرم میگفت به خاطر تو مامانم نیومده خونم میگفتم خوب بهتر مال خودمه نمیدمش 😂

چقدر خوبه آدم عروسای قدرشناس مثل شما رو می بینه . امیدوارم رابطه ات با شوهرت و خانواده اش روز به روز ...

مرسی عزیز دلم ❤️😘

اسی منم الان مادرشوهرم خونمونه امشب شوهرم شب کاره اومد پیشمون منم دیگه فردا برا ناهار نگهش میدارم پدرشوهرم میگم بیاد.....  عجیبه خونه من خیلی راحتن خونه اون عروس سال ب سال نمیره 

یاد یکی افتادم پسرش میرفت کفتر بازی  به عروس بیچاره فش ک تقصیر تو حالا عروس بیچاره تازه زایمان ...

بخدا داغونم کردن بدبختی از اینکه از ان انسان ارام و متین ب ی زن دریده تبدیل شدم ک مجبوره همش دهن ب دهن بزاره دعوا دعوا خسته شدم خسته ...قبلا جواب نمیدادم میگفتم وای مگه ادم دهن ب دهن میزاره الان جواب میدما باز حالم خوب نیس باز اعصابم خورده چرا دست از سر من بر نمیداری