2752
2734
عنوان

مادر شوهرم امروز اومده بود کلی خوش گذشت بعنی عاشقشم

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 43 پست

منم حیلی دوسش دارم. شهرستان هستن، اجتمالا تا ۱۰ روز دیگه میان

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

منم دوسشون دارم بی نهایت 

بشدت پایه 

بشدت مهربون 

بشدت عروس دوست تک عروسم هستم میگن ۳ تا بچم یه ور تو یه طرف اصلا تو بچمی اینا نمیدونم چی ان 😅😅😅خواهرشوهرم همیشه میگه مامانمونو پس بده 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مادرشوهرم فوت کردن 

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

منم مادر شوهرم زنگ زد کلی دری وری بهم‌گفت 

شوهرم با برادرش مشروب میخوره این میگه تقصیر توئه بچه های من اهل اینکارا نلودن 

دعواشون میشه میگه تقصیر توئه من اصلا ندیده بودم تا حالااا 

کلااا یبوست هم بگیره ب من ربط میده خیر ندیده خیر نبینه

چطوریه اخلاقش؟ یکم تعریف میکنی

خیلی ماهه ماه میدونی چهره ش ارومه مهربونه توپوله توپول خیلی با نمکه 😘😂 اخلاقشو خیلی دوس دارم همیشه طرف حقو میگیره با محبت محترمه عشقه عشق  اندازه مامانم دوسش دارم

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
منم مادر شوهرم زنگ زد کلی دری وری بهم‌گفت  شوهرم با برادرش مشروب میخوره این میگه تقصیر توئه بچ ...

اخی عزیزم خوب بگو من چیکار کنم  

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
چند ساله عروسشی؟

خیلی ماهه ماه میدونی چهره ش ارومه مهربونه توپوله توپول خیلی با نمکه 😘😂 اخلاقشو خیلی دوس دارم همیشه ...

خوبه انشالله همیشه خوب باشید 

برای من فعلا خوبه ولی حس میکنم دخالت کنه در اینده 

این حسو بهم میده بعضی رفتاراش

حتما خودتم خوبی وگرنه عروس میشناسم تاریزترین وسایلو و جهیزیه رو مادرشوهرش داد خونه داد آشپزی به عروسش یادداد بندهخدا حتی املت بلد نبود حالا که عروسه زندگیش جاافتاده حتی جواب سلامشو نمیده 

مادرشوهرم فوت کردن 

روحشون شاد ❤️