2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم

به همون دلیل تو به علاوه اینکه دوس ندارم یه حرومی مث بابام گیرم بیاد

به نام زندگانی حرامم شد جوانی:)                                  هر کسی برای رسیدنم به رشته مورد علاقم تو کنکور آیة‌الکرسی خوند بگه منم برای حاجتش بخونم
2731
اُه دارک شد  پس به کی گرایش داری؟

🗿مغزت و بشور فرزندم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
منم سالهای جونیمو براش گذاشتم الان دیگه خسته شدم از زندگیمم چیزی نفهمیدم ای کاش فقط تو فکر کارو ت ...

چندسالته مگه؟بی خیال بابا بهترین ازدواجم کلی چالش داره مردا همه شون یه عیبی دارن که آدمو دغ بدن عشق و حال ازدواح فقط برا یه سال اوله منکه خیلی بی میل شدم به ازدواج حتی قبلا خیلی دوست داشتم بچه دار بشم الان بچه هم اصلا برام مهم نیست

چرا؟! 

امشب زیادی دلم گرفته دنبال بهونم :)

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
پس they ؟

ن it 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
آخه تربچه من ۲۸ سالمه به من میگی فرزندم😂😍 همه حرفام شوخی بود به دل نگیری❤️

منی ک خوشم اومد بهم گفتی تربچه 🤣🤣🤣❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706