2733
2734
عنوان

جنین هام چی شدن😥

139 بازدید | 10 پست

بچه ها من سشنبه پانکچر داشتم 

گفتن خودمون بهت پیام میدیم که چندتاش جنین شده

قاعدتا باید تا امروز بهم خبر میدادن ولی خبری نشد

میترسم جنین هام خراب شده باشن. یا اصلا تخمکام پوچ بوده نشده خدایی نکرده

چکارکنم حالا😥😥

خودت زنگ بزن بپرس

یا زینب پیش خدا برام واسطه شو که منم مادر بشم یا امام رضا همش میام پیشت پس چرا یک نگاه بهم نکردی یا امام رضا برام واسطه شو پیش خدا بهم یک فرزند سالم صالح  بده 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
هرچی زنگ میزنم هیچکس جواب نمیده

خب حضوری برو بپرس

یا زینب پیش خدا برام واسطه شو که منم مادر بشم یا امام رضا همش میام پیشت پس چرا یک نگاه بهم نکردی یا امام رضا برام واسطه شو پیش خدا بهم یک فرزند سالم صالح  بده 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2738
بد به دلت راه نده . انقدر کاربرایی مثل خودت دیدم که حرص و جوش خوردن و خودشون طبیعی باردار شدن .نگران ...

من دیگه طبیعی باردار نمیشم وضعیت رحمم خوب نیست

همینم میترسم بعد انتقال نگیره

مگه خدا خودش کمکم کنه ومعجزه بشه

من دیگه طبیعی باردار نمیشم وضعیت رحمم خوب نیست همینم میترسم بعد انتقال نگیره مگه خدا خودش کمکم کنه ...

همه همینو میگفتن .یه کاربر لیلی بود اون اصلا جنبن براش تشکیل نشد گفتن کیفیت تخمکات بده .همون ماه طبیعی باردار شد . یا کاربر تورک انا معروف .بعد از اینکه بچه اولش رو باهزار دوا درمان باردار شد بچه دومش طبیعی گیرش اومد .یا کاربر گیسو تاپیک آی یو آی حدود ۶ سال باردار نشد الان ۴ تا بچه داره 

همه همینو میگفتن .یه کاربر لیلی بود اون اصلا جنبن براش تشکیل نشد گفتن کیفیت تخمکات بده .همون ماه طبی ...

عزیزم ممنونم از انرژی مثبتت

میدونم که تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته وهمه چیز به خواست خداوند امکان پذیره

ولی من چسبندگی رحم ولوله دارم آندومتریوز شدید دارم😥