2733
2739
عنوان

این هفته اسباب کشی دارم. کمکم کنید کدام بار بری بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 12688 بازدید | 40 پست

کارالودر (مینی دامپر) همه کاره برای حمل بار و کودروبی و شخم زدن و ...
با بیش از 10 نوع کارایی و بیش از 6 نوع ادوات متصل به دستگاه.
مناسب برای دامداری، مرغداری، کشاورزی، امور ساختمانی و صنعتی،کوره های آجر،بلوکه زنی،باغات و ...
یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش...
قابلیت حرکت در تمام سطوح (راهروهای باریک، سطوح شیب‌دار و ...)
موتور قدرتمند207 سی سی چهارزمانه هوندا
گیربکس دو سرعته جلو و یک سرعته عقب.
حمل بار تا 700 کیلوگرم.
میزان قدرت کشندگی 800 کیلوگرم.
دسترسی آسان به تمام اهرم‌های کنترل.
ساخت ایران...
بارگیری و تخلیه آسان.
قیمت فوق العاده.

تلفن مستقیم واحد فروش:
09101682282 کریمیان

من یک سال و نیم پیش اسباب کشی کردم ولی اصلا از ظریف بار راضی نبودم در سایدم رو روی کف کامیون کشیده ب ...

منم دوسال پیش اسباب کشی داشتم تمام زندگیم رو از بین بردن و بعد ساید رو چسبونده بودن به دیوار که ما نفهمیم بعد که پولشون رو هم دادم با یه انعام خیلی خوب دیدم سایدم رو که کلا شکوندن و حتی کارمون به دادگاه کشید ولی حتی گردن نگرفتن که وسایل منو جابه جا کردن من هم چون هزینه رو زده بودم به حساب راننده هیچ مدرکی نداشتم خیلی افتضاحن و خیلی بی مسئولیت

واقعا توصیه نمیکنم با ظریف بار کار کنین به هیچ عنوان مگه این که میخواهین وسایلتون رو بریزین دور

در ضمن وسایل من همه نو بود و جهیزیه بود هنوز یادم می افته گریه ام میگیره

راننده شون هم دزد بود بعدا متوجه شدیم کلی از وسایل رو دزدیده بوده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بنده هفته پیش با شرکت ظریف بار اسباب کشی کردم و الان 5 روزه که باهاشون درگیرم. یخچال ساید بای ساید ...

ببین دقیقا منم  همینطوری شدم بعد دوسال هنوز با آقای کیانی و ذوالفقاری درگیرم خیلی حروم زاده هستن و در خصوص باربری برای من کار به دادگاه کشید وکیلشون اومد منکر شد که اصن وسایل منو جابه جا کرده منم پول رو زده بودم به حساب راننده که نمیتونستم ثابت کنم

اصلا باهاشون کار نکنین

2731

در تاريخ 26 آذر ماه 1400 جمعه صبح ساعت 8 اسباب كشي داشتم در تهران با  باربري شاد مديريت آقاي اسماعيل رنجبر كه شماره تلفن 88003186 و 66534556 و 44351435 و 09126437025 خيلي گران حساب كردند وسيله سنگين كه هر طبقه 30هزار هستش اين باربري هر طبقه را براي سه كارگر حساب ميكنه يعني طبقه اي 90 هزار ميگيره درحاليكه هيچ باربري اينكار را نميكنه همه باربري ها جابجايي براي هر طبقه 30هزار ميگيرندو ربطي هم به كارگر نداره لطفا به دوستانتان اطلاع رساني كنيد كه اين باربري گران را انتخاب نكنند

باربری سی متری جی یا نصر واقعا بی انصاف بی ادب هستن  از اون چیزی که باهم صحبت کردیم چیزی حدود دوبرار بیشتر خواستن حتی بابت گرفتنش هم تهدید هم کردن بعدشم وقتی جابجا شدیم دیدیم بعضی از وسایل ریزمون اصلا نیست 🤔

شرکت اصفهان بار و دریا بار و آرامش بار و وحید بار در اصفهان بهترین شرکت های باربری هستند از همه این شرکت ها ما در شرکت بدلیل کارهامون در رابطه با کامیون و نیسان بار در اصفهان و حتی وانت بار استفاده کردیم این شرکت ها تضمین شده هستند و کارشون را بلد هستند سایتاشون میفرستم که ببینید و هرکدوم دوست دارید انتخاب کنید

اصفهان بار : https://esfahanbarbari.ir/ در زمینه نیسان بار اصفهان هم هست 

وحید بار :https://vahidbar.com/

دریا بار : حمل اثاثیه منزل در اصفهان حرف اول را میزنه

آرامش بار :https://arameshbar.ir/

این سایت هم در مورد هر کدوم که در چه قسمت هایی حرفه ای هستند گفته : باربری اصفهان

2740

اسباب کشی داشتم با شرکت به ظاهر ظریف بار  ولی ظریف بار اصلی نیست الان براتون اطلاعات کاملشو میذارم اینا راهزنن قیمت پایین میدن بعد میان یخچال رو نگه میدارن میگن ۱۰ تومن به هیچ عنوان گول نخورید حواستون باشه 

09903897213 شماره راننده اینه

02122039437

02188451978

02144363698

اینا شماره شرکتشونه

اینا سایتاشونه 

چندتا سایت دیگه هم دارن 

آدرسم ندارن ولی من پیدا کردم از طریق اینترنت 

از پیامت که خیلی گذشته   ولی واسه بقیه دوستان اگه بخوام بگم به نظرم بهترینشحمل بار و اثاثیه منزل اعتماد باره! هم قیمت های منصفانه دارن نسبت به بقیه، هم اینکه خیلی تو حمل لوازم محتاط و حواس جمعن!