2737
2739
عنوان

تارهای صوتی حنجره آسیب

38 بازدید | 4 پست

سلام..بچه ها تقریبا من از ده یازده سالگی بچه بودم خب جیغ میزدم یاباصدابلندگریع میکردم و اونجابود ک صدام میگرفت و جدی نگرفتم و الان باگذشت ده دوازده سال ازاون موقع تاالان..اگ بیشتر از ده دقه صحبت کنم صدام خش دار میشه و انگار از ته چاه حرف میزنم و ب شدت صدام میگیره...بعضی وقتا ک صدام خوب میشه میگم کاش صدام همیشه اینجورمیموند..تارهای صوتیم اسیب دیده و باید عمل بشم...پشت حلقم هم یه خلط بزرگ همش حس میکنم هست..خیلی ناراحتم ازاین موضوع..شما راهکاری دارید ک ب جای دکتر رفتن توخونه درمان کنم....ازعمل میترسم و اینم میدونم ک تارهای صوتی اسیب دیدع...

خدایاخودت شاهد همه اتفاقا بودی و همه چی و سپردم ب خودت🤍

یازده سالگی جیغ میزدی

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
یازده سالگی جیغ میزدی

بازی میکردیم دگ حالا ب اینش گیردادی ک یازده سالگی گیردادم راهکار بلدنیستین نیاین تاپیک لطفا

خدایاخودت شاهد همه اتفاقا بودی و همه چی و سپردم ب خودت🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بازی میکردیم دگ حالا ب اینش گیردادی ک یازده سالگی گیردادم راهکار بلدنیستین نیاین تاپیک لطفا

باشه

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...