2733
2734
عنوان

من با کسی ک دوسش ندارم نمیتونم ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 49 پست
میدونه اون پسر که دوسش داری؟ اگر نه برو بهش بگو حداقل

اره میدونه پسم زد بی محلم کرد به همه همکارام گفت 

امروزم گفتم میخام محل کارمو عوض کنم خودش ادرس جدید بهم داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیییی کاش میتونستم همه مردا رو تو دلم راه بدم به عنوان شوهر ولی اون زندگی دیگ بهم نمیچسبه

من سنم واسه ازدواج زیاد نیس 

اما حس میکنم با هر کی ازدواج کنم هنوز اون و دوس دارم 

شبا کنار خودم تصورش میکنم میخوابم انقدر باهاش حرف میزنم تو خیال خودم 

هیچ ازدواج نکن منی که ازدواج کردم هیچ گلی به سر خودمو خانوادم نزدم تو بخای بزنی کار داری دست تو جیب خودته پس انداز کن یروز خونه بخر یبار ماشین بخر بخدا ۲۴ سالمه هیچی برای خودم ندارم هیچ یه دونه هم دختر دارم الآنم هم بخاطر دخترم نشستم تو خونه شوهرم از اول هم عاشقانه ازدواج کردیم

2731

ازکجا میدونی ازت خوشش نمیاد 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
حالا تو ی تلاشی میکردی شاید طرف پا داد😂

چجوری تلاش کنیم منم مث اسیم ۲۸ سالمه شماره طرفم به یه بدبختی گیر آوردم ولی روم نمیشه بهش چیزی بگم کلا بیخیال شدم

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
اره میدونه پسم زد بی محلم کرد به همه همکارام گفت  امروزم گفتم میخام محل کارمو عوض کنم خودش ادر ...

خب بگیر به فا.ل نیک که همچین ادم سطح پایینی کنارت قرار نگرفته 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
هیچ ازدواج نکن منی که ازدواج کردم هیچ گلی به سر خودمو خانوادم نزدم تو بخای بزنی کار داری دست تو جیب ...

وقتی پیر شدیم کسی نبود بهمون رسیدگی کنه چی بدون شوهر و بچه چه کنیم تک و تنها

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
چجوری تلاش کنیم منم مث اسیم ۲۸ سالمه شماره طرفم به یه بدبختی گیر آوردم ولی روم نمیشه بهش چیزی بگم کل ...

قطعا ک نباید بری بگی میخوامت تا چیز بشی که😂 

در گذر زمان گاماس گاماس به وی نزدیک شوید

در‌فکـر‌پـرواز‌باش،‌حتی‌در‌سقـوط..!
2706