2733
2739

بیچاره مردن براش بهتره تا این زندگی

چرا گرفتیش تو دست اخه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از آب درش نیار عذاب میکشه

نمیتونه نفس بکشه

تا جایی که میتونی ظرف بزگ براش بزار که نیازی نباشه ابش رو

زود به زود عوض کنی

ماهی استرس میگیره

یکم بزارش جلوی نور خورشید مستقیم

پشت شیشه نزار فایده نداره

سمت صبح بزار چندساعتی آفتاب بخوره

مواظب باش گربه نخورتش

کم کم جون میگیره

بعد دو سه روز غذای مخصوص بگیر بهش بده

من خودم مورچه کوچولو میدم میخوره

بزرگ هم شده

سه ساله دارمش

2738
از آب درش نیار عذاب میکشه نمیتونه نفس بکشه تا جایی که میتونی ظرف بزگ براش بزار که نیازی نباشه ابش ...

من الان ۷ تا دارم تو یه لگن بزرگ گذاشتمشون و اینارو هم رعایت میکنم ولی یه مشکلی دارم که اینا همدیگرو میزنن نمیدونم چیکارشون کنم

از آب درش نیار عذاب میکشه نمیتونه نفس بکشه تا جایی که میتونی ظرف بزگ براش بزار که نیازی نباشه ابش ...

من به این ۷ تا میخوام غذا بدم هر چند ساعت بدم؟ حدودا چقدر بریزم؟ مثلا یه قاشق دو قاشق

ما خودمون آکواریوم داشتیم وقتی اونطوری ورم کنه دیگه اخرشه((:

شما که اکواریوم داشتین به نظرتون من به این ۷ تا میخوام غذا بدم هر چند ساعت بدم؟ حدودا چقدر بریزم؟ مثلا یه قاشق دو قاشق

شما که اکواریوم داشتین به نظرتون من به این ۷ تا میخوام غذا بدم هر چند ساعت بدم؟ حدودا چقدر بریزم؟ م ...

ینی از این ماهیا هفت تا داری؟

روزی دوبار تهش سه بار نوک قاشق چای خوری 

زیاد ندی آب کثیف میشه 

2706