2733
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13522363

لینک رونگه دارد و باز کردن رو بزنید 

اگر نشد تاپیک قبلیم هست🤍

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍
بلوچی؟

بله

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه حقیقتی هم من بگم خاش بودیم بخاطر شغل شوهرم تو زمین فوتبال پیاده روی میکردم بطری آب معدنی منو کنار زمین برداشته بودن آبشو خالی کردن توش ادرار کرده بودن گذاشته بودن سر جاش

خانوما تو روبیکا گروه لاغری مخصوص بانوان  داریم اگر خواستید اددتون کنم.
2731
یه حقیقتی هم من بگم خاش بودیم بخاطر شغل شوهرم تو زمین فوتبال پیاده روی میکردم بطری آب معدنی منو کنار ...

این حقیقت درمورد بلوچستان و بلوچ نیست و فقط درمورد یه ادم بی فرهنگه دوست عزیز