2733
2739

یه دونه بچه داشت .یه سره صدای داد و بیدادش سره بچه میومد و فحشای بد میداد به بچش و همش با شوهرش دعوا میکرد.

اعصاب اون یه دونه بچه و شوهرشو نداشت بچه دوم بدنیا اورد.حالا هم با شوهرش دعوا میکرد هم سره جفت بچه هاش داد و بیداد میکرد و فحش میداد.اعصاب اون دوتا بچه و شوهرشو نداشت یه پرستار و کمکی اورد برا خودش و بچه هاش.حالا دیگه با پزستاره هم هر روز دعوا میکرد و داد و بیداد میکرد سرش. یه سره یا سره پرستاره داد میزد یا سره بچه هاش یا با شوهرش دعوا میکرد.اعصاب شوهر و دوتا بچه و پرستارشونو نداشت رفت یه دونه هم سگ کوچولو اورد😐😐😐حالا دیگه با سگه هم دعوا میکنه و داد میزنه😐حیوون بدبخت یه پارس میکنه این داد میزنه زهرمااااار خفه شووووو کوفتتتت😐😐😐

زنه حسابی اعصاب نداری چه اصراری داری هر روز یه عضو به خونه تون اضافه کنی اخه 😭یه سره صداشون تو اتاق منه دیوانه شدم از دستش .سرمم از پنجره میبرم بیرون یه چیزی میگم تذکر میدم منم فحش میده😐😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

🤣

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤

😂😂😂😂😂😂اخییی

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2740
یجوری توی زندگیشونی انگار باهاشون هم خونه ااایی،☺️

پشت خونه مونه و خونه شون ویلاییه .پنجره اتاق من به حیاطشون باز میشه و اونا هم در و پنجره شون یه سره بازه و بیشتر اوقات میان تو حیاط.قشنگگ صداشون واضح میاد کامل میفهمیم چه اتفاقاتی تو زندگیشون افتاده😂دعوا هم میکنن صداشون واضح هست ‌.مثلا من میدونم شوهرش قبلا تو مجردیش یه دوس دختر داشته اسمش نسترین بوده😌😅😂

دقیقااهایادم رفت شماروانشالله شماهم ازدستش خدانجات بده کاش خودشودرمان کنه به چه حقی به شماکه همسایش ...

چمیدونم .یه بار پنجره رو باز کردم گفتم بسهههه ذیگهههه یهو داد زد سرم گفت حروم زادهههههه😐

2706