2752
2734

بچها من آبله مرغان گرفتم تازه خوب شدم نزدیک ۵ یا ۶ کیلو لاغر شدم خیلی بد شدم مخصوصا از صورت بعد هفته بعد یه جشنی دعوتیم همه لباسام پوشیدم زارر میزد تو تنم چیکار کنم تو این یک هفته چاق بشم مخصوصا صورتم انگار رو صورتم فقط دماغه  

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام منم تیرویید م پر کار شده مث شما شدم‌.تخم مرغ آب‌پز صبحانه.عصرانه سیب زمینی آب پز

موز.آب هویچ.شیر خشک.حله .من صورتم برگشت ولی بدنم لاغره.لاغری رو دوس دارم.چون گپل و پهلو ندارم

من‌تو زندگیم هم ۴۰ کیلو لاغر شدن داشتم هم ۳۰ کیلو چاق شدن😂هیچ موقع هم عین خیالم نبود راستش برام مهم ...

آخه به من خیلی بد میشه لاغری

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
تا میتونی فقط بخور

مشکل اینه نمیتونم بخورم دیگه

چرا

اشتهام کور شده یه چی میخوام اشتهامو برگردونه

فکر میکنی بابا من تا حالا ۵۸ کیلو بودم ۱۰۵ کیلو هم بودم قدم ۱۷۵هست ببین با ۵۸ کیلو چقدر لاغر میشدم و ...

نه واقعا من مثل مریضا میشم  

شربت اشتها آور بخور منم وقتی استرس میگیرم اشتهام کور میشه شربت اشتهاآور میخورم 

اشتهااور چی؟اسمش چیه؟

2706