2733
2739

روزایی که میخام برم دانشگاه روز قبلش استرس میگیرم

همه هم کلاسی هام ک هم سطح منن همشون معلم زبانن اما من خیلی بی دست و پام اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم ک مثل اونا بشم 

مثلا اگه بخوام برم تو موسسه ای جایی به عنوان مدرس کار کنم استرس میگیرم قبلش

قصد دارم تابستون برم بعنوان معلم زبان تو یه موسسه ها کار کنم که حداقل سابقه کار بشه برام اما از الان غصم گرفته و استرسی شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
استرس کار به خاطر مهارت نداشتنه رو مهارت و سوادت کار کن خود به خود اعتماد به نفست هم میره بالا

موندم چیکار کنم تابستون برم برای تدریس یا نه صبر کنم فعلا شاید این اخلاقم درست بشه بعد برم

2738
مهارت و سوادش رو دارم اما بشدت استرسیم و اعتماد به نفس ندارم 

عزیزم درست فهمیدی چاره ش درمان دارویی یه و با یه قرص مشکلت حل میشه ! منم دقیقا مشکل تو رو داشتم سالها ! تا که بلاخره پارسال رفتم دکتر یه قرص داد بهم الان میتونم تو سالن ۱۰۰۰ نفری کنفرانس بدم ! در حالی که قبلا تا بانک نمیتونستم برم از بی اعتماد به نفسی! 

اخه اصلا شرایط روانشناس رفتن رو ندارم 

مستقیم برو روانپزشک منم اونجا رفتم نتیجه گرفتم .روانشناس که دارو نمیده فقط حرف میزنه 

نترس فقط کمی تعادل مواد شیمیایی مغزتو تنظیم میکنه و اصلا هم وابستگی نداره خیالت راحت . من ناراحتم که چرا انقدر دیر رفتم و عذاب کشیدم