2752
2734

بین کراشام فقط یکیشون آدم حسابیه 😔 مسخره نکنید اوایل نمی‌دونستم کراشام یکیشون اوسکول و بیسواد بود هیچ دختری بهش پا نمی‌داد خیلی شیرین میزند و منحرف فقط خوشگل بود کل بدنشم تتو یبار منو و دوستمو از دور دید میخاست بپره بغلم کنه فرار کردیم

دومیم چادر سرش میکرد سوار موتور میشد تک چرخ میزد😭

منم ورزشکارم فیتنس کار میکردم دو سه ماه پیش کلاسای مربیگری میرفتم بعد یه روز سوار ماشین شدم دیدم پسره که اونم تو اون کلاسا شرکت میکرد سوار بود ماشالا قد و هیکلش خوب بود ولی قیافش معمولی منم قیافم خیلی خیلی معمولی خواستم پول رو بدم به راننده از دستم افتاد این خم شد بهم داد یه لحظه چشم تو چشم شدیم بعد بهم گفت عه شما هم تو همین کلاسایید گفتم بله لبخند زد گفت میگم چهرتون آشناست منم سریع رومو برگرداندم🤦🏻الان تو فکرشم رفتم تو لیستا نگاه کردم دیدم یکسال ازم بزرگتره اسمشم علی هست😢😂تو گروه ورزشی عضوه ولی خب نمیتونم که بهش پیام بدم🤦🏻😔

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):

من ۴ ساله رو یه نفر کراشم 😂

و تمام زندگیمه ❤️

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ما دخترا با این حسامون فقط خودنون و عذاب میدیم😂 من که تصمیم گرفتم دیگه به کسی نگاه نکنم که کراشم بزنم والا

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡
عهههه تو تو همین تاپیکه بودی که نباید توش میبودی😂😂😂

بله بله 🤣🤣

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
ما دخترا با این حسامون فقط خودنون و عذاب میدیم😂 من که تصمیم گرفتم دیگه به کسی نگاه نکنم که کراشم بز ...

😂😂وایی خدا کاش میشد کراش نزنیم 

وای چهار سال خب چرا اقدامی نمیکنی..میخوای تا اخرش کراشت بمونه؟

سنمون کمه 😂 هر دو ۱۸

اون باید اول پیشنهاد بده آنقدر مغروره ها فک کنم دوستانمون مثل رمانا بشه با اون اخلاقش  😅

ما دخترا با این حسامون فقط خودنون و عذاب میدیم😂 من که تصمیم گرفتم دیگه به کسی نگاه نکنم که کراشم بز ...

چه کنم خب منم نیاز دارم😂

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):