2733
2734

میدین؟ به معلم آقا؟ 

چون خیلی باعث پیشرفت تون شده و خیلی زحمت کشیده

کاربری متعلق به دونفر است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگر همه هماهنگ کردن ندن منم نمی دم به جاش می ذارم پایان سال به عنوان تشکر براش یه هدیه کوچیک می خرم

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
اگر همه هماهنگ کردن ندن منم نمی دم به جاش می ذارم پایان سال به عنوان تشکر براش یه هدیه کوچیک می خرم

نه هماهنگ که نکردن ولی خب قصدی واسه هدیه دادن هم ندارن

کاربری متعلق به دونفر است

من استاد گیتارم آقاست چون‌چهارشنبه کلاس دارم و روز معلمه یه شکلات از این شیرینی فروشی ها میخرم میدم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بله این نشان دهنده شخصیت شماست  برای کسی که براتون زحمت کشید تا حد کمی جبران کنید

سال به سال هر سال‌ صحبت از نفت و چراغ و سپیده‌دم است صحبت از سفره گشودنِ صبح است صحبت از علاقه عجیبی‌به اسمِ عدالت است اما پرده‌ها تاریک پدرها خسته سفره‌ها خالی....