2752
2734
آره دوراهی خیلی بده با کسی داخل رابطه نیست؟؟ نمیشه یجوری باهاش حرف بزنی یا چت کنی،نه اینکه مستقیم ...

بی مقدمه آدم یهو از شغل بپرسم طرف بازم ی جور دیگه فک می‌کنه اما اینو می‌دونم یعنی از استوریاش فهمیدم ک از علاقه مندی هاش به عکاسی طبیعت علاقه داره مثلا از سوژه های قشنگ عکس میگیره میزاره استوری ب نظرت راجب این نوع استوریا چی بهونه خوبه کار امده؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😬 تو اینستا پیامش دادم اول امتحانش کزدم دیدم نه بابا پا نمیده 😂 خودمو بهش معرفی کردم اون تازه فهمید که کیم ( پدرم استاد ایشون بود) 😂 یهو دیه بحث شد و الان دو سال باهمیم خیلی خیلی هم خوشحالممممممم که هست 

🙂میجنگم اما التماس هرگز نمی کنم 
گفتم قیافت آشناست میشه خودتو معرفی کنی ساجست شدی😂😂 بعد هیچی گفت خدا روزیتو جای دیگه برسونه تهشم ...

والا پسره ک همشهریمه حتی محرم تو هیتا هم میبینمش خوبه ک الکی بهونه همونو بگیرم بپرسم شما چهرتون خیلی برام آشناست.نظزم اینه با پیج اصلیم ی همچین حرفیو بزنم ببینم طرز صحبتش چجوریه ک اگه اینطوری نشد با پیج فیک بگم علاقمو بهش البته با فیک بهش نگم برام آشنایی با همون اصلی بگم اپل نظرت؟

😬 تو اینستا پیامش دادم اول امتحانش کزدم دیدم نه بابا پا نمیده 😂 خودمو بهش معرفی کردم اون تازه فهمی ...

همین ک تو اینستا بهش پیام دادی تو دایرکتش چیو بهونه کردی ک سر صحبت وا شه قبل اینکه خودتو معرفی کنی مثلا میگی امتحانش کردم یعنی چی چجوری 

همین ک تو اینستا بهش پیام دادی تو دایرکتش چیو بهونه کردی ک سر صحبت وا شه قبل اینکه خودتو معرفی کنی م ...

نوشتم سلام خوبی بدون هیچ حرفی گفت شما 😂 

بعد گفتم ی بنده خدا 🤣 دیه اون فک می‌کرد اول رفیقش هست بعد متوجه شد دخترم فوری بلاک کرد

بعد با پیج اصلی خودم رفتم و خودم بهش معرفی کردم 

و بعدش فهمیدم اونم منو میخواسته 

من حدود ۶ماه رو یه نفر کراش بودم هی میخواستم بگم میگفتم فردا میگه این دختره سبکه اینقدر این دستو اون ...

آهاا خا بفرما میخندی همینو میخواستی راستشو بگو چ حالی شدی 

بیصاحاب بشه منم بخاطر خجالت لعنتی هی این دست اون دس میکنم امیدوارم خدا قدرت گفتنشو بهم بده 

یعنی با فیک دو کلوم حرف زدی بلاک کرد 

نه عزیزم ادامه دادیم 

فقط جوری ادامه دادیم که نخاد بلاکم کنه 😐 ولی خب آخرش بلاک کرد 😐😐هم زمان با همون رو‌ش باهمون پیج رل رفیقم امتحان کرد😑

آهاا خا بفرما میخندی همینو میخواستی راستشو بگو چ حالی شدی  بیصاحاب بشه منم بخاطر خجالت لعنتی ه ...

ولی اگه برمیگشتم عقب بطور ناشناسم شده بهش میگفتم🥲توام بطور ناشناس با یه پیج فیک یبار شانستو امتحان کن خدارو چه دیدی شاید چندماه دیگه رفتین سر خونه زندگی😅