2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ببین عزیزم تاعکس ندی متوجه نمیشیم چی میگی.اصلامیدونی چیه تاعکس ندیدی نمفهمیم سینه کجاست وچیه🤣🤣🤣🤣

احتمالابه لباس زیرت حساست کردی.یه چندوقت لباس نخی بپوش ولباس زیراستفاده نکن.یااگه هم کردی نخی ونرم باشه

2740
خانما منم مجردم بعضی وقتا از سینم شیر بیرون میاد یا نوکش ورم می‌کنه بخاطر چی اینجور میشه؟؟ خیلی میتر ...

پرولاکتینت بالاست

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
@niniyar_3    

چقدر مسخره خداییش

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز