2752
2734
فلسطین که همیشه درگیر بوده و هست

الان خیلی تغییر کرده تو کل دنیا دارن برای حمایت از فلسطین میریزن ببیرون ،تو ناف امریکا ضد ،امریکا و ا س را ی یل دارن شعار میدن ،دلها بیدار شدن واقعا ،منتها تو فضای مجازی خیلی پخش نمیکنن چون مدیا دست خود اونهاست ،و مردمم خوب خبر دقیق ندارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان خیلی تغییر کرده تو کل دنیا دارن برای حمایت از فلسطین میریزن ببیرون ،تو ناف امریکا ضد ،امریکا و ...

خیلی دوسدارم درمورد ظهور بیشتر بدونم من تو زندگیم خیلی درگیر مشکلاتم امیدم ب امام زمانه 

2731
خیلی دوسدارم درمورد ظهور بیشتر بدونم من تو زندگیم خیلی درگیر مشکلاتم امیدم ب امام زمانه 

حتما پس برو به این سایت و کانالهای استاد شجاعی برات عالین ،روزیت بوده عزیزم ،خدا داره راه نشونت میده

حتما پس برو به این سایت و کانالهای استاد شجاعی برات عالین ،روزیت بوده عزیزم ،خدا داره راه نشونت میده

من نماز میخونم روزه و قرانم دارم ولی خیلی نا امیدم چون زندگیم هیچوقت خوب نبوده هرچی خدا رو صدا میزنم نگاهم نمیکنه

من نماز میخونم روزه و قرانم دارم ولی خیلی نا امیدم چون زندگیم هیچوقت خوب نبوده هرچی خدا رو صدا میزنم ...

نه عزیزم اینجوری نگو ،این مشکلو خیلیا دارن فقط شما نیستی و علتهای مختلفی داره ،از خدا دست نکش عزیزم ناامید اصلا نباش ،هرچیزی راهی داره از خدا بخواه راه حل مشکلاتو برات نشون بده 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده ،

اینو هی زمزمه کن خدا راهو نشونت میده عزیزم

الان۴روزه نمازمو ترک کردم چون باخدا قهرم

نه این ناامیدیا نجواهای شیطانه میخواد از خدا دورت کنه منم مثل تو شدم اما فهمیدم اشتباهه ،حق داری خسته بشی ولی ناامیدد نشو همیشه در روی یه پاشنه نمیچرخه ،درست میشه به امید خدا 

نه عزیزم اینجوری نگو ،این مشکلو خیلیا دارن فقط شما نیستی و علتهای مختلفی داره ،از خدا دست نکش عزیزم ...

خییلی وقته متوسلم ب دعا و ذکر و همین جمله ولی نگاهم نمیکنه

مگه نمیگن هرکی نون قلبشو میخوره ؟؟قلب من خو بد کسید نمیخاد حسود نیستم از خوشبختی کسی بدم نیومده دلم میسوزه کسیو ببینم سختشه چرا من نون قلبمو نمیخورم پس

نه این ناامیدیا نجواهای شیطانه میخواد از خدا دورت کنه منم مثل تو شدم اما فهمیدم اشتباهه ،حق داری خست ...

الان ده ساله رو یه پاشنه اس واسم هرچی امیدوار ترمیشم تو اوج امید انگارمیخاد بهم بفهمونه ک تو قرار نیس خوشبخت باشی بیخودی امیدوار نباش

خییلی وقته متوسلم ب دعا و ذکر و همین جمله ولی نگاهم نمیکنه مگه نمیگن هرکی نون قلبشو میخوره ؟؟قلب من ...

همچنان متوسل باش ،ببین یکی ممکنه با ۲ تا صلوات برسه به خواستش یکی با هزاران صلوات و دکر و دعا ،اون چیزیکه پشت پردست ما نمیبینیم و این عالم پر از راز و رمزه که ما خبر نداریم ازش ،اینجاست که باید به خدا توکل و توسل کنی تا بهترینا بشه برات عزیزم ،اما اگر میخوای از ریشه مشکلت حل بشه و تمام اینهارو بفهمی فقط پیشنهادم برات کانال استاد شجاعی و استاد پناهیانا چون من با همینا جوابامو گرفتم ،من به جایی رسیده بودم که با خدا قهر که هیچی ضد بودم ،ولی بازم خدا ولم نکرد و منو برگردوند و جواب سوالهامو داد ،خیلی حس خوبیه ،رها و ازاد میشی وقتی جواباتو میگیری