2752
2734
عنوان

لاغری با کالری شماری

19 بازدید | 2 پست

سلام من کالری مورد نیاز بدنمو  آنلاین محاسبه کردم زده برای تثبیت ۲۶۰۰ کالری و برای کاهش وزن ۲۲۰۰ کالری.

ولی ۲۲۰۰ کالری خیلی زیاده.

نرمالش بین ۱۳۰۰ تا ۱۵۰۰ کالری دریافتی.

خانمایی که با کالری شماری کاهش وزن داشتید چجوری محاسبه کردین؟

و طی چ مدت وزن کم کردین 

❤زیر گروه قرمز❤ امضامو بخون و دعام کن💗 یک عدد بانویِ 23  ساله شدم●○24خرداد تولدم بود●○🙂۱۲ ماه شد که چشم انتظار نی نی ام🤗 این ماه خیلی امید وارم ولی الان یه نگرانی خیلی بزرگی دارم اونم مامانمه😥😣نوبت عمل تعویض دریچه قلب داره خیلی براش مضطربم🥺 توکل کردم به خدا و اهل بیت😊🤗.برام یه صلوات بفرس💛🍀

برو

تاپیک مانکن های زیبا

از کاربر

خزان_نارنجی

کامل توضیح داده

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
برو تاپیک مانکن های زیبا از کاربر خزان_نارنجی کامل توضیح داده

برام تگش کن لطفا

❤زیر گروه قرمز❤ امضامو بخون و دعام کن💗 یک عدد بانویِ 23  ساله شدم●○24خرداد تولدم بود●○🙂۱۲ ماه شد که چشم انتظار نی نی ام🤗 این ماه خیلی امید وارم ولی الان یه نگرانی خیلی بزرگی دارم اونم مامانمه😥😣نوبت عمل تعویض دریچه قلب داره خیلی براش مضطربم🥺 توکل کردم به خدا و اهل بیت😊🤗.برام یه صلوات بفرس💛🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید