2737
2734
عنوان

لباس عروس 500تومنی میخوان برام اجاره کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1760 بازدید | 96 پست

شوخی می‌کنی دیگه من چهارونیم سال پیش لباس عروسمو۵۰۰کرایه کردم الان فکر نکنم دیگه باشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
به خاهر شوهرت بگو بلن شو بلن شو تخ....گ:/ در همون حد ک هستین توقع کن نه در حد نظر اون زنک

صدای اون پیرزن توی مغزم پیچید😂😂😂😂😂😂

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سالی که نکوست از بهارش پیداست

ببین تو زندگی قراره چه اتفاقاتی واستون بیفته

شغل همسرتون چیه؟

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
با ملایمت ومهربونی گوش کن نه دعوا بکو من اینارو دوست ندارم 

اتفاقا ملایم بوده پررو شدن باید میگفت این لباسا به خواهرت میاد عزیزم من لباس فران مزون میخوام بابات پول بده قرض کنه برام بگیرید

2738

عروسی یه شبه

بعد فیلم عروسیتو میبینی حسرت میخوریا

بگو پسندم نشد

با شوهرت برید مزون لباس عروس انتخاب کنید

مطمئن باش مجبور میشن بگیرن چون عروس بدون لباس عروس که نمیتونه بره عروسی

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
مظلوم بازی درنیار سلیطه باش بگو وظیفتونه بگیرید هرچی میخوام والا روز عروسی ابروتونو میبرم  جدی ...

متاسفانه من احمقم خیلی احمق هرچی میخوام سلیطع باشم باز دلم واسه شوهرم میسوزه

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

بهش باید بگی آنچه ک برای خود میخواهی برای دیگران بخواه دوست داشتی این تنت میکردن ک واس من این میخوای حسابی دعوا کن مگ چندبار عروس میشی که این بپوشی 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
شوهرت کجاس ؟؟  ک اونا تصمییم میگیرن برات عروسی نگیر بنظرم

اصلا بنظرمن طلاق بگیره بهتره ازالان اینن ولی به حال چندسال بعدش 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
خودت و شوهرت یروز یواشکی برید باسیایت و دلبری بگو بریم لباس عروس ببینیم و اجاره کنیم تمام شدو ر ...

یعنی خود شوهر نباید ارزش آدمو بدونه؟

چقدر بدم میاد برای یه لیوان آب هم دلبری و سیاست😐😐😐😐

مخصوصا دلبریییییی☹️

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز