2733
2734
عنوان

چرا همه پسر ها قد کوتاه شدن 😥😁😀🤦🤦🤦

| مشاهده متن کامل بحث + 2410 بازدید | 195 پست
من هردو طرف بلندن 😀

ن من بابامینا بلندن. ژن اونا رو دارم.... 

مامانم 168، بابام 187.. من 180

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
پسرای دهه ۶۰ ۵۰  قد بلند بودن

اره معلومه 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن من بابامینا بلندن. ژن اونا رو دارم....  مامانم 168، بابام 187.. من 180

طرف های بابام‌۱۹۰ طرف هایه مامانم ۱۸۰ 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
شوهر منم ۲۰ سانت ازم بلندتره،باکفش اصلا اختلاف قدمون تو چشم نمیاد،به نظرم خیلیم استاندارده

همیشه ک کفش نیست عزیزم 

اختلاف 20واقعا زیاد  

خوشبخت بشید❤️

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2731
طرف های بابام‌۱۹۰ طرف هایه مامانم ۱۸۰ 

خودت چند قدت؟ 

چندسالته؟ 

خودت چند قدت؟  چندسالته؟

من ۲۲ 

۱۷۵ ام 

واقعا خیلی کوتاه شدن پسره که احتمالا به خاطر تغذیه اس  ،یه هم قد خودمون هم بهمون نمیرسه

اره واقعا 😥

اره خب کفش میپوشی دیگه ولی ۲۰ سانت خیلیه 

نه چون من همیشه صاف وایمیسم قدم بلند به نظر میاد،قدم ۱۶۳ ولی خیلیا میگن زیر ۱۶۸ بهت نمیخوره.خیلی از پسرا هم قدشون بلنده ولی بد فرم می ایستن کوتاه تر دیده میشن

من ۲۲  ۱۷۵ ام

خوبه همون 180تا 185 ان شالله قسمتت میشه اما اول اول قسمتت ادم خوب باشه قد مهم نیست عادی میشه

الان تمام آقایون اطراف ما ۱۷۵میانگین قدشونه

گذشت اون دوران که هرکولا تو خیابون بودن همون چهارشونه قدبلندا🥹🥹🥹

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
۱۹۰ هستم😎😎😎

افرین خوبه 

خوبه همون 180تا 185 ان شالله قسمتت میشه اما اول اول قسمتت ادم خوب باشه قد مهم نیست عادی میشه

برایه من شاید عادی شه ولی برای اطرافیان نه