2733
2734
عنوان

چرا همه پسر ها قد کوتاه شدن 😥😁😀🤦🤦🤦

| مشاهده متن کامل بحث + 2410 بازدید | 195 پست
پاشنه بلند نمیپوشه خب😐

خب مگه ما دل نداریم بالاخره زنیم دوست داریم پاشنه بلند بپوشیم بعد خوش اشتها هم هستن دوست دارن دختر قد بلند 😂

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی زوج های خیلی قشنگی میشن میبینم خوشم میاد😍

چه قشنگ میشن شبیه فیل و فنجانن تناسب ندارن 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2731
3تا دوستای من قدشون 165، شوهراشون 190 ب بالا😐😐😐 بعد من قدم 180 شوهرم 183🤦‍♀️😐😐

پیشونی منو کجا میشونی🤦‍♀️

رو دسته بیل...

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
😐😐😐

خب چکار کنم حتی به خانوادمم نگفتم 

ولی زوج های خیلی قشنگی میشن میبینم خوشم میاد😍

احتلاف خیلی زیاد ن اصلا قشنگ نیست. 10سانت اره. اما بیشتر از 10سانت قشنگ نیست 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
3تا دوستای من قدشون 165، شوهراشون 190 ب بالا😐😐😐 بعد من قدم 180 شوهرم 183🤦‍♀️😐😐

اییییی چه بد 

احتلاف خیلی زیاد ن اصلا قشنگ نیست. 10سانت اره. اما بیشتر از 10سانت قشنگ نیست 

اره واقعا من قبول دارم 

چه قشنگ میشن شبیه فیل و فنجانن تناسب ندارن 

از نطر من اصلش همینه قد مرد باید ۲۰ سانت به بالا از قد زن بلند تر باشه. 

من اگر قرار نباشه موقع نگاه کردن بهش سرمو بالا نگیرم ردش میکنم 😁

از نطر من اصلش همینه قد مرد باید ۲۰ سانت به بالا از قد زن بلند تر باشه.  من اگر قرار نباشه موق ...

کنسله 😅 

۲۰ سانت خیلیه من الان سر ۸ سانتم اونم نیست 🤦

من تا نهایت ۱۵  سانت هم دوست دارم ولی بیشتر دیگه نه 😂

۱۵ سانتم خیلیه پیدا نمیکنی