2737
2734

اولی 

سومی اخری

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@ایلدا04     شما هم نظر بده لطفاً 💖

𝟑 , 𝟒, 𝟓 بیشتر مناسب سفر هست. 

و سلیقه ی من 𝟑 , 𝟒 هست. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

الان که دوباره میبینم 𝟓 خیلی زیباست . 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2740
𝟑 , 𝟒, 𝟓 بیشتر مناسب سفر هست.  و سلیقه ی من 𝟑 , 𝟒 هست.

آره موافقم عزیزم 

یک و دو رسمی ترن ولی خوبیش اینه که از سفر برگشتم برای مهمونی ام میتونم بپوشم😅 

پنج هم از همه پر طرفدار تر بود طبق نظرسنجی ها 

می‌خوام تو این سبک بخرم ایشالا اگه پیدا کنم 🥲

آره موافقم عزیزم  یک و دو رسمی ترن ولی خوبیش اینه که از سفر برگشتم برای مهمونی ام میتونم بپوشم ...

لباس رسمی تو سفر ممکنه اذیت بشی مخصوصا دومی که حس میکنم جنسش خیلی گرمه و سفته نمیتونی تکون بخوری داخلش 😁

فقط برای چندساعت مهمونی من میتونم تحمل کنم

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز