2733
2734

تو رابطه ای که بودم همه چی اوایل خیلی خوب بود خیلی همو دوست داشتیم شاید بگم بهترین مردی بود که دیده بودم بهم اهمیت میداد تو کارم کمکم میکرد بعد یه مدت که افسردگی اومد سراغش و خیلی ناراحت بود که من خیلی بهانه میگرفتم و ازش توجه میخواستم و چندین باره‌م اعلام به رفتن کردم که گفت نه بمون درستش میکنم توقع داشتم مثل اوایل باشه ..یه روز که خیلی احساس ناامنی میکردم بهش گفتم من اینطور نمیتونم و باید به فکر حل مساله باشیم (درمان و صحبت جدی)اونم گفت باشه تو این یکی دوروز صحبت جدی میکنیم و من هم منتظر بودم که صحبت جدی کنیم ولی بعد از دوسه روز خبری نشد و نگران شدم بهش زنگ زدم و گفت ببخشید اصلا وقت نکردم باهات صحبت کنم منم با خوشرویی گفتم باشه بعد از اون که حدود دوماه میگذره دیگه هیچ خبری ازش نشده به جز اینکه استوری غمگین میزاشت و استوری و پیج کاری منو لایک میکرد..من بابت اینکه تلاشی نکرد و اینکه لایک کردنش باعث این میشه به برگشتش امید داشته باشم مجبور شدم آنفالو و ریمووش کنم ولی حس عذاب وجدان ولم نمیکنه که اون روزی خیلی کارهای خوبی برای من انجام داد و من مثل یه غریبه پرتش کردم بیرون و احساس گناه دارم بعد از اون همه خاطره خوب.

بعد 3 روز بی خبری شما تماس گرفتی و ایشون گفتن فرصت نکدم و شما گفتی باشه و دیگه خبری نشده. همین نشون میده ایشون ب دنبال قطع رابطه بودن. گذشته رو شخم نزن. ایشون اگه خواهان شما بودن مجدد سعی میکردن ارتباط بگیرن. لایک و اینا هم ک میکنن انگار تکلیفشون با خودشون مشخص نیست 

دیگه بیخیالش باش. نامه خدافظی و اینام لازم نیست. عذاب وجدانم نداشته باش کار بدی نکردی فقط از احساسش ب خودت مطمئن نبودی گاهی روزا. ایشون اگ واقعا مهم بودی براش متقاعدت میکرد 

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نامه و این حرفا رو ول کن همه برای کسایی که براشون اهمیت دارن وقت دارن حتی مشغول ترین ادمای دنیا پس اگه دوماه دوماه ازش خبری نمیشه فقط یه دلیل واضح داره:براش،مهم نیستی 

بقیش هم خودفریبیه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2742
بعد 3 روز بی خبری شما تماس گرفتی و ایشون گفتن فرصت نکدم و شما گفتی باشه و دیگه خبری نشده. همین نشون ...

تو دوتا تایپیک قبلی همه منو مقصر دونستن که چرا رفیق روزای سخت نبودم 

نامه و این حرفا رو ول کن همه برای کسایی که براشون اهمیت دارن وقت دارن حتی مشغول ترین ادمای دنیا پس ا ...

خودت میدونی واقعیت چیه 

دنبال قانع کردنمنطقت با حرفای ادمایی که تصویر واقعی از رابطتت ندارن نباش

اونا براساس اطلاعاتی که تواین دوتا تاپیک بهشون دادی نظر دادن نگفتی دوماه یکبار هم سراغتو نمیگیره!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738
نه ولی همش استوری غمگین میزاشت منم واکنشی نشون نمیدادم 

خوب الان یه دور دیگه برو واکنش نشون بده ببین چی میشه

یعنی برم بهش پیام بدم ؟

معلومه که نه طرف افسردست اصلا  نمیخواد ازدواج کنه و صددفعه گفته کلاهم نادیدت میگیره اخه چته که هی مغزت دوروبر همچین تحفه ای میچرخه؟خیلی تنهایی یا چی؟

میخوای عمرت بسوزه؟؟؟؟

معلومه که نه طرف افسردست اصلا  نمیخواد ازدواج کنه و صددفعه گفته کلاهم نادیدت میگیره اخه چته که ...

میدونم اصلا کیس مناسبی نیست واقعا ولی واقعا خیلی کارهای خوبی برای من کرده و احساس عذاب وجدان دارم که حداقل این رابطه ارزش خداحافظی کردنو داشت و با دلخوری نباید تموم میشد 

میدونم اصلا کیس مناسبی نیست واقعا ولی واقعا خیلی کارهای خوبی برای من کرده و احساس عذاب وجدان دارم که ...

دیدت خیلی احساسیه

میدونم اصلا کیس مناسبی نیست واقعا ولی واقعا خیلی کارهای خوبی برای من کرده و احساس عذاب وجدان دارم که ...

وای دقیقا من تو همین شرایطم

خودم یه غلطی کردم از دست دادمش

الان ۱۰ روزه جوابمو نمیده

یهو ارتباطش رو قطع کرد

هررررچی عذرخواهی کردم پیاممو میخونه ها، ولی جواب نمیده اصلاااا

منم از سه شنبه دیگه پیامش ندادم

بدون خداحافظی ارتباطش رو قطع کرد

حتی گفتمش باشه نمیخوای ارتباط داشته باشیم هیچ مشکلی نیست ولی بیا حداقل خداحافظی کنیم حداقل با خاطره خوب تمومش کنیم ولی هیچی به هیچی

اصلا جوابمو نمیده

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2706