2733
2734
الان رو نمیدونم ولی پنج سال پیش من هفت  ساعت درد کشیدم بعد آمپول فشار زدن بعد سه و نیم ساعت دها ...

اره واقعا سخته طبیعی 

گفتم سزارین گرونه فک کنم دیگه الان خیلییی گرون ترم شده 

اگه اشتباه نکنم دیگع امپول فشار نمیزنن

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
منی که بچه نمیخوام😂😂🙄🙄♥

اره جون خودت الان اینطوری میگی بزا ازدواج کنی😂💔

وای اوج آسمان فکر زایمان میکنم میترسم حس میکنم آدم تحما نداره میمیره😨

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

وای نگو

پر لذت ترینننننن کار دنیاس که مردا ازش محرومن لگد زدناش وابستگیش وول خوددنش تو وجودت😍

همیشه بخاطرش شکر میکنم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

کاش تو بارداری سختی تموم میشد 

بعد دنیا اومدن بچه همه چی سختترررررر میشه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

جدی سخته؟ حالا برنامه ریزی من رو۷تا بچس

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
اره واقعا  از مجبوریع  سزارین ک پول بدی گرونه فک کنم  ولی کاش حداقل دو تا بچه بیشت ...

بله باید پول بدی 

اما نمیدونم خانمها خودشون چجوری دلش رو دارن برن سزارین 

خوب پول سزارین نداری باردار نشو اون مرد که نمیخواد بزاد بفهمه چی میکشی دیگه خودت باید به فکر خودت باشی

بچهخیلی شیرینه کاش خدا برا منم یه بچه سالم بده

کیست pcoدارم دکتر ال دی داده دوسال عقدم و جلوگیری داریم میترسم آینده بچه دار نشم

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
بله باید پول بدی  اما نمیدونم خانمها خودشون چجوری دلش رو دارن برن سزارین  خوب پول سزارین ...

دقیقاااا 

انقدر گرون شده ...

واقعیته کاش یکی قبل حاملگی یا حتی زمان حاملگی بهم گفته بود که انقدر تو ذوقم نمیخورد

منم بعدش همین رو میگفتم ، یعنی حتی چهل روز اول بچه داری ی بلایی سر آدم میاد که میگی کاش هنوز حامله بودم و  هر روز زایمان میکردم 🤣🤣🤣 

منم میگفتم کاش از قبل میدونستم امادگیش رو داشتم ، بچه داری رو خیلی رویایی تصور میکردم ، ولی خب دیگه به اون پذیرش رسیدم هم از لحاظ خستگی و کار ۲۴ ساعته هم از لحاظ تمام محدودیت هایی ک یه مادر درگیرشه ، فکر میکنم برا بچه دومی آرامش بیشتری داشته باشم الان خیلی صبور شدم بی نهایت صبور تر از قبل

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
بعد دنیا اومدن تهش پرستار میگیریم  اما بارداری و زایمان فقط کار خودمونه

پرستار؟

من زائو بودم چند روز بود زایمان کرده بودم مادرشوهرم بچمو نگه میداشت میگفت تو استراحت کن ولی چون کولیک داشت و مدام‌گریه نمیتونستم بلندنشم بغلم‌نگیرم ارومش نکنم 

کلا مادرشدن پروسه سختیه 

الحق که بهشت زیرپای مادرانِ

یه شغل ۲۴ ساعتست حتی نیم ساعتم مرخصی نداره حتی وقتی خابه هم باید حواست بهش باشه نچرخه رو صورتش نخابه و...

منی که خیلی صبورم هم از دیروز واقعا حالم بده حال روحیم..

از دیشب نه شام نه صبونه خوردم و الانم که به هرررر مصیبتی شده بچمو خابوندم و باید بلندشم کم و بیش خونرو تمیز کنم و ناهار درس کنم 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
منم بعدش همین رو میگفتم ، یعنی حتی چهل روز اول بچه داری ی بلایی سر آدم میاد که میگی کاش هنوز حامله ب ...

من که الان این بچمو میبینم هزااار بار میگم من غلط بکنم بچه دوم بیارم😣

2706