2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخترم 18 روز تو دستگاه ونتیلاتور بود دکتری جوابش کرده بودن

همه ی امیدم خدا بود و معجزه هاش که نشد.

و من موندم همه ی اعتقاداتم به خدا و اهل بیت که معجزه ایی نشد و دیگه راه به جایی ندارم.

روز محشر به خدا خواهم گفت           آنکه از من تو گرفتی همه جانم بود
حال منم خیلی بده 😭ایشالا کار جفتمون درست شه من که دیگه بریدم بخدا خودکشی میزنه سرم😭

ان شاءالله خدا بحق دست هایه بریده حضرت ابوالفظل براهر کس که گرفتاره معجزه کنه نه عزیزم خودکشی یه گناه نا بخشیدنی هست اگه اینطور بود من الآن زیر خاک بودم من جگرم داره میسوزه قلبم میخواد کنده بشه پایه آبروم درخطره ولی میدونم خدا آبرویه هیچ بنده ای نمیزاره ریخته بشه توکل برخدا خودش😭😭😭

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
انشاء الله حتماااااا ،اگر شما به باد خدا باشی محاله موقع نیاز اون به دادت نرسه هر چند رحمتش شامل حال ...

😭😭خداکنه چون خیلی خستم

انشالا همیشع سلامت باشین دیگه هیچ مشکلی راجب سلامتی براتون پیش نیاد

دخترم 18 روز تو دستگاه ونتیلاتور بود دکتری جوابش کرده بودن همه ی امیدم خدا بود و معجزه هاش که نشد. ...

فدایه دلت شکستت بشم وقربون مصلحت خدا برایه امضایه منم دعا کن خواهر دل شکسته 😭😭😭

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم