2733
2734

سرزش میکنه

دختره خیلی خوشگله و با اخلاق

هی مامانش میگه مردا خوششون نمیاد، نمیدونم  و فلان

خیلی‌ ناراحتم دختر به این خوبی

چه اشکالی داره اخه

منم ترک پوستی دارم ولی خب زیادم برام مهم نیس

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

باور میکنی به ندرت پیش میاد مردا ترک پوستی ببینن 

انقد بدن خانما زیبایی داره که ترکها به چشم نمیاد 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
عجب به این مادر!

خیلی ناراحت میشم واقعا یعنی چی اخه

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

چرا ترک پوستی داره؟ وزنش زیاده؟

آقایون واسشون مهم نیست کلا

خانما بیشتر به جزئیات توجه دارن 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
عجب آدمایی پیدا می شن آدمایی که حس ناکافی بودن میدن بهم واقعا عصبیم می کنند 

اخه دست خودش نبوده که یجوری برخورد می‌کنه انگار خودش کرده 

چرا ترک پوستی داره؟ وزنش زیاده؟ آقایون واسشون مهم نیست کلا خانما بیشتر به جزئیات توجه دارن 

نهه یه مدت خیلی لاغر بود بعد حالا طی سه سال تپل شد ولی الان رو فرمه

همه دارن حتی مردام خودشون دارن مامانه حالش خوش نیست

❤️درسته..

حالا مگه مردا خودشون چی هستن ک ما خودمونو با سلیقه اونا وفق بدیم.

بعضیا فقط اسمشون مادره...

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤

مادره مشکل روانی داره وگرنه این چیزا برای مردا ملاک نیست

من حتی مستقیم از شوهرم پرسیدم گفت دیوونه ای اینا روی بدن همه ادما هستن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️