2752
2734

عروسی بچه ها نیان خب گناه دارن بلفرض اصلا بیان برن رو سن برقصن شلوغ کنن بخدا فیلم عروسی رو یه بار بزور نگاه میکنید من تو خونمون ۴ تا عروسی داشتیم بخدا همشون ی دور فیلمو گذاشتن همونو دیدیدم اصلا توجه هم ب قشنگو زشتیش نبود ب بچه ها نبود به این که کی اومده کیا رقصیدین اینارو میدیدیم حتی تانگو خواهرم بچه وسط بود ولی فیلمو زشت نکرده بودن خودشم میگه بعد اون ی بار فقط دیده و بچه هاشم خیلی ببینن ۳ ۴ بار دیگه نهایت اتفاقا مهمون به عروسی میگن خوب ک   بهشون احترام بزاری و بهشون خوش بگذره اگ میگین برا دل خودتونم هست پس دعوت نکنید خودتون فقط تو تالار باشید ب مردم توهین نکنید بخدا خارجم اینجور نیست تازه بچه ساقددش میشه عروس با بچه ها میرقصه و....

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیست و پنج سال پیش توی فامیل ما زیر همه کارتها مینوشتن....تازه باب نشده

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
من اگه یجا بهم بگن بچتو نیار نمیرم به هیچ وجه 

منم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

نظرات متفاوته و تصمیم بر عهده عروس داماده. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
من اگه یجا بهم بگن بچتو نیار نمیرم به هیچ وجه 

مد کردن افتخارم میکنن توهینه مهمونیه عروسیم فک  کن خالت زنگ بزنه بگه بیا خونم بچتم نیار یا دوستت زنگ بزنه بگه خودتو اقات بیاین بچه نیاد بهت برمیخوره کارت ندن بهتره چ رسم زشتی مثل ۵۰ سال قبل ک از غذاش میترسیدن

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️

فوقش نمیری دیگه

منم اگه اینجور عروسی دعوت بشم نمیرم چون دلشو ندارم درحالی که چندساعت از بچه م دورم بتونم خوش بگذرونم یا مثلا تو تالار بذارمش تو خانه بازی که تااخر معلوم نباشه چقدر دعوایا اتفاق بابچه های دیگه براش پیش بیاد 

اینجورعروسی رفتنی به استرس و دل نگرانیش نمی ارزه

تو عروسیام ندیدم بچه ها کاربدی کرده باشن

هرموقع دیج ی یا فیلم برداراراده کردن نشستن پیش ماماناشونو تودست و پانبودن

اینجور ادااطوارا مورد پسندم نیست تو مراسمامم به کسی عروسی بدون بچه شو تحمیل نمیکنم

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
2706