2752
2734
عنوان

دلم واسه خواستگارم میسوزه

456 بازدید | 11 پست

دیشب بهم زدیم(یر یه چیز مزخرف که تو تاپیک های قبلیم کفتم دندونم خرابه نرفتم باهاش بیرون) 

از دیشب تا الان بازم بهم پیام داده با این که بهم زده بودیم و حرف نمیزدیم میخوام جوابشو ندم تا تموم‌بشه 

خانوادت توانایی ندارن دکتری پیدا کنی قسطی دندونتو درست کنه؟

تو شهرمون هر دکتری رفتم درست نکرد دکتر بیمه هم‌ درست نکرد باید برم شهر دیگه مه قسطی درست نمیکنن چون همشهری نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو شهرمون هر دکتری رفتم درست نکرد دکتر بیمه هم‌ درست نکرد باید برم شهر دیگه مه قسطی درست نمیکنن چون ...

دندونت چه مشکلی داره عزیزم؟؟

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
خانوادت توانایی ندارن دکتری پیدا کنی قسطی دندونتو درست کنه؟

خودش معلمه

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔

بالاخره خاستگارت داروسازه یا معلم

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙