2733
2734
عزیزم چه رازی گفتی  که انقدر استرس گرفتی اصلا به روی خودت نیار ‌که واست مهمه تهدیدت میکنه تا ...

ی رازی ک اگر فاش بشه کل خانواده ب هم می‌ریزه...همش پیش بینی میکنم ک در آینده چند نفرو می‌کشه ....وای خیلی حال بدی دارم استرس نمی‌دونم چیکار کنم از ی  طرف عذاب وجدان 

از ی طرف دلم براش میسوزه خیلی داغونه ...اصلا بدجوری موندم نمی‌دونم چیکار کنم خوبی هایی ک در حقم کرده

عزیزم مطمئنم تو هم در مقابل خوبی‌هاش خوبی کردی

ولی الان داره جفتک پرونی‌میکنه و شروع کرده به تهدید

و چون میدونه سنت کمه اینجوری میترسونتت

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ی رازی ک اگر فاش بشه کل خانواده ب هم می‌ریزه...همش پیش بینی میکنم ک در آینده چند نفرو می‌کشه ....وای ...

نگران نباش بهش بگو خانوادم تا آخرش پشتم هستن

حیف دوست داشتنی که ازش حرف‌میزدی ، مفت نمی‌ارزید

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
عزیزم مطمئنم تو هم در مقابل خوبی‌هاش خوبی کردی ولی الان داره جفتک پرونی‌میکنه و شروع کرده به تهدید ...

ب نظرت دست بر میدارع؟ دیوونه شدم هرروز جنگ دعوا تو کل فامیل مامانم حاشیه درمورد من ک اینجور اونجوری خسته شدم اینم ول نمیکنه

2731
ب نظرت دست بر میدارع؟ دیوونه شدم هرروز جنگ دعوا تو کل فامیل مامانم حاشیه درمورد من ک اینجور اونجوری ...

محلش نزار اصلا یه مدت جایی فعال نباش

2740