2733
2734
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65838 بازدید | 1313 پست

دوست داشتی بیا تاپیک آخرم که به هرچی میخوای برسی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم دخترای مجرد تو ایران بدخت ترین ها هستن  تو بقیه ی کشورا حداقل طرف نمیتونه ازدووج کنه&nbs ...

ما نمیخوایم بی بند و بار بشیم و نیازمون برطرف شه من دلم میخواد اگر تو خونه بابام بهم گفتن برو گمشو کی میری راحت شیم برم یه جایی بتونم مستقل زندگی کنم اما نمیشه و نمیتونم ابروی خودم اول میره یه ذره شانس ازدواجم که داریم نابود میشه من فقط ارزوی مرگ دارم انشاالله به جای مراسم عروسی برام مراسم ختم بگیرن 

من ۲۰ سالگی ازدواج کردم ولی حس و حالتو خوب درک میکنم دختر خوبی هستی نماز شب بخون، به شهدا متوسل شو ...

کاش واقعا کسی که خوبه ،شرایط ش بده به هر دلیلی و سعی میکنه خودش و حفظ کنه که خوب باشه ... ،از خدا و شهدا و ائمه و ... م کمک میخواد واقعا رد ش نکنن ،ماها آدمی م سنگ که نیستیم ،ظرفیت و صبر مون م حدی داره واقعا ،گاهی خیلی سخت میشه ...

2731
ما نمیخوایم بی بند و بار بشیم و نیازمون برطرف شه من دلم میخواد اگر تو خونه بابام بهم گفتن برو گمشو ک ...

بله حب منم همینو میگم

ما بخاطر عقایدمون یسری محدودیت داریم

از طرفی ازدواجم شده ناممکن

واسه همین ماهم حق داریم اذیت باشیم

ولی کسی ما رو درک نمیکنه 

زندگی متاهلی همیشه هم قشنگ نبست وقتی قشنگ و دلچسبه طرف مقابلت هم باهات مچ باشه و ازش راضی باشی. درغ ...

خدا لعنت کنه این زنایی که خودشون خوشبخت نیستن با این حال اصرار به ازدواج دارن چون دخترا مثله پسرا نیستن نمیتونن دنبال کیس بگردن وخودشون برن خواستگاری باحرفاشون دل ادمو میشکنن به خدا من ارزوی مرگ دارم فقط به خاطر مشکل ازدواج چون تو فرهنگ لعنتی ایرانی ازدواج همه چیزه ازدواج نکنی ادم نیستی اصلا 

شما منتظرید یه پسری با این گرونی و تورم بیاد از شما خواستگاری کنه شاید هیچ وقت نتونه بیاد ، مسئله پو ...

همه شم که پول نیس ،من خواستگار داشتم مالی مشکلی نداشت عالی نه ولی خوب قابل قبول بود درآمدش ،ولی به نظرم تناسب نداشتیم ،مدلش به دلم نبود ،رد کردم ... .

پول مهمه ،ولی ازدواج به خیلی چیزای دیگه م بستگی داره

خیلیا هم هستن تو خمین شرایط ازدودج میکنن حالا یا از قبل آشنا هستن یا آشنا میشن خیلیا مشکلات ماالی ند ...

من تو ازدواج واقعا چیزی نمی بینم ، یه نفر دیگه رو باید تحمل کنی ، وارد حریم شخصیت بشه ، حتی موقع خواب هم تنها نیستی بعد هم بچه که آیندش مشخص نیست باید نگران آیندش باشی ، بزرگترین لذت مجردی اینه وقتی داری میمیری نگران هیچ کسی نیستی 

حرف منم همینه میگم‌هرکی داره ازیه چیزی غصه میخوره 

بحث سر خوشبختی و بدبختی نیس ... بحث سر تنهایی با مشکلات جنگیدن مجرد 

و دوتایی با مشکلات جنگیدن توی تاهله ... 

کاش ادما درک کنن.......

۳۱سالته دیگه اگه الان تواین سن کارخوب داشتی و پس اندازخوبی داشتی درحدخونه و ماشین الان انقدر دربه در ...

اولا: کسی که دوس داره ازدواج کنه خوب نیست بهش بگی دربدر ازدواجی! اگه یه پسر هم بود اینو بهش میگفتی؟؟ نه! توی مخ ما دخترا: کردن از بچگی که ازدواج بده! اَخه!

دوما: کرم و ماسک جای خودش، ازدواج جای خودش

سوما: کاش دختر نداشته باشی تو هیچوقت

چهارما: خونه و ماشین مگه حتما همه باید داشته باشن تا خوشبخت باشن؟

پنجما: امیدوارم دختری زیر دست تو بدبخت نشه

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود
منم ۳۲ ام

چله برداشتیم برای ازدواج ۴۰ نفری هر روز ب نیت ازدواج یکی ..اگ دوست داری شرکت کن ....تاپیک @ماهbanu   سر بزن 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊
2706