2752
2734
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65838 بازدید | 1313 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم شایدم حرف شما درست باشه ما که بدمون اومده ازش سلیطه هست میگم شاید عقده ی این همه سال مجرد ...

حالا شما که زود ازدواج کردی چرا انقد دل میشکنی تو این تاپیک؟

شما عقده ی چیو داری؟ شما هم یه نوع دیگه از سلیطه ها هستی!

فقط دوستان یه حرفی میزنم شاید زیاد جالب و خوشایند نباشه برا بعضیا 

من یجورایی دارم جان فشانی میکنم ک حقیقتو بگم بهتون 🥲

من مجردم قرار بود با یکی ازدواج کنم و متاسفانه نصف نیمه رابطه جنسی داشتیم حاضرم قسم بخورم ک هیچ حسی نداشت برام هیچ . بعد اون باز ی نفر وارد زندگیم شد باهاش ی سال دوست یودم خب طبیعتا ی چیزای پیش میاد ب جان خودم قسم وقتی اصلا لمسم می‌کرد لذت خاصی نداشت هیچ شاید فقط دو سه روز اولش خوب بود . 

من ارزش خودمو ب جسمم نمیدونم ک الان بگید مثلا دست خورده لم و فلان 

خدا شاهده قبل اینکه تجربش کنم خیلی تشنه بودم خییلی همش میگفتم وااای یعنی چیه این 

بعد دیدم نه خبری نبود. 

سرابه دوستان 

چیر خاصی نیست فقط ریلکستون میکنه و اعتماد ب نفس میده بهتون برای چند ساعت کوتاه 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
تو چرا  میسوزی کسی بهت گفت گوه خوری کنی سیکدیر تا نشستمت بزارم کنار تایم دادنت گذشته هار شدی ...

بشور ببینم چه غلطی میکنی

سیک مصنوعی لازم داری تو عزیزم که اینجوری به مردم مجرد نپری. احتمالا نکردنت بدجور زدی بالا. ننه جیندا😅😅

ددن دا گوت ورن دی؟؟ سن ده حرامزادا سان

سیک سیز😁😁😁😁

من معتقدم دیگه ازدواجی درکارنیس من دیگه متتظرش نیستم تموم

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
منم میخاستم همین کارو کنم به خیلی گفتم بهتون پول میدم صوری عقد کنیم بعد طلاق بگیریم قبول نکردن 44 سا ...

عزیزم ببخشید اینو میگم ولی کسی که نه اصلاح کرده نه ابرویی تمیز کرده نه رژ میزنه نه مطابق روز میگرده به نظرت کسی دیوانس بیاد باهاش ازدواج کنه؟ مگه دهه چهل و پنجاهه؟

ازاونطرف دیدی سنت بالا رفته حتی دوست پسرهم نداشتی باید خودت زرنگ می‌بودی الان هفت هشت ساله کسی سنتی ازدواج نمیکنه دیگه

عزت نفس هم نداشتی که به هرکسی راضی میشدی نامزد کنی مردا به کسی احترام میزارن که خودشو بالابگیره و اعتماد بنفس داشته باشه

ولی بااین اوصاف شما ازدواج هم کنی کلی مشکل پیدا میکنی چون نه دوست پسر داشتی وهم باخانواده محدود و کنترلگر هم زندگی کردی قطعا تو شیوه ارتباط عاطفی با مرد به مشکل میخوری چون سیاستهای خودشو داره ارتباط باهاشون

هم فرض بگیریم تو ۱۳ سالگی به بلوغ رسیده باشی الان حدود سی سال ازاون موقع میگذره و قطعا این سی سال فاصله کلی تو روابط جنسیتم خلل ایجاد میکنه

ایشالا که هرچی خیر هست خدا پیش روت قرار بده 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
2706