2752
2734
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65838 بازدید | 1313 پست
شوهر خوب بله . ولی خیلی کم پیش میاد تو کل خاندان من و شوهرم و دوست و آشنا شاید یکی پیدا بشه جدی م ...

بنظرم شماها از جمله اطرافیان خودم قدر همسر و زندگی مشترکتون و نمیدونین اونایی که زود ازدواج کردن متوجه خلا این موضوع نمیشن اگر تا این سن تو تین موضوع زندگیتون بن بست بود زندگی براتون خاکستری بود البته من انتظاری ندارم چون تجربه نکردین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر خوب بله . ولی خیلی کم پیش میاد تو کل خاندان من و شوهرم و دوست و آشنا شاید یکی پیدا بشه جدی م ...

نه من زیاد دیدم شوهر خوب اگه معیارتون دکتر و استاد دانشگاه هست حرفی ندارم اما مرد اهل زندگی و سالم زیاد دیدم

کاش من عقل الانمو داشتم هیچ وقت ازدواج نمی کردم، شوهرم از هر نظر خوبه، ولی تا بیاد خونه ۸ شبه و ۳&nb ...

فکر کن تا این سن خونه پدر مادرت بودی خواهر کوچیکترت و دوستای همسن و صمیمیت ازدواج کرده بودن همه سر زندگی خودشون بودن وارد هر رابطه و آشنایی میشدی بی نتیجه بود فقط میرفتی سر کار میومدی هروز و هرشب مجبور بودی تمام نیازای روحی و جسمی تو سرکوب کنی چه حالی داشتی ؟

2731
کی گفته مجردی عشق و حال داره

به خدا از یه جایی به بعد نداره 

من نمیدونم اونا چه مجردایی رو دیدن 

یکی مثل من که فقط میره سر کار و‌میاد و هر از گاهی با دوستاش بیرون هیچ عشق و حالی نداره 

سفر تنهایی یا با دوست چقدر خوش میگذره مگه؟ هیچ لذتی تو این چیزایی که میگی نیست همش بعد یه مدت تکراری ...

همه  این کارها رو کردم

ولی سفر با شوهر بری مدام مادر خواهرش زنگ بزنه پرش کنه دعوا کنه خوبه؟

بیاد خونه ات از خودت و بچه و لباس و شام و.... ایراد بگیرن اونقدر. مسخره کنن و شوهرت بندازن جونت خوبه

من حاضرم هزار بار لذت های تکراری گذشته رو داشته باشم یک لحظه زیر یک سقف با شوهرم نباشم

پسرم بهم نمیده و خانوادش هم نرمال نیستن مثلا بچه مریض میشه میگن درمان نکن خودش خوب شم سیستم بدنی بچه قوی بشه

نمیشه پسرم ول کنم

شوهر بد ندیدی

ازدواج خوب بود این همه جدا میشدن.

همسر خوب باشه بله زندگی گلستون میشه ک من تو کل خاندان خودم و شوهر و دوست و آشنا یکی فقط میشناسم

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
فکر کن تا این سن خونه پدر مادرت بودی خواهر کوچیکترت و دوستای همسن و صمیمیت ازدواج کرده بودن همه سر ز ...

ولشون کن اینا تا چشم باز کردن رفتن خونه شوهر نمیدونن نیاز چیه اونا هم فکر کردن مجردا همش تو عشق و حال و مسافرت و دورهمی دوستانه سینما هستن نمیدونن مجرد سن بالا هم باید کار کنه خرج خودشو دراره شوهرش نیست براش کارت بکشه نمیدونن مجرد سن بالا هم باید فکر آینده و جهیزیه و خونه باشه نمیدونن مجرد سن بالا نیاز جنسی و عاطفی اذیتش میکنن نمیدونن خلاصه تا صبح نمیدونن چون اصلا مجردیو تجربه نکردن از نوجوونی پریدن تو مرحله ی ازدواج

بنظرم شماها از جمله اطرافیان خودم قدر همسر و زندگی مشترکتون و نمیدونین اونایی که زود ازدواج کرد ...

بیا همکار های من ببین

بالای۴۰سال مجرد 

خوشبخت شاد واقعی 

هر تعطیلی سفر 

مدام به خودشون برسن

همش بگن بخندن 

تو فامیل هم داریم اصلا براشون مهم نیست شوهر ندارن.

بیا بهت نشون بدم هزاران نفر رو

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
همه  این کارها رو کردم ولی سفر با شوهر بری مدام مادر خواهرش زنگ بزنه پرش کنه دعوا کنه خوبه؟ ب ...

من کلی ازدواج خوب دیدم و کلی زن دیدم که راضی بودن از شوهراشون شرمنده عزیزم شوهر شما اخلاق نداره وگرنه اطرافیانی که من دیدم این مدلی نبودن 

همه  این کارها رو کردم ولی سفر با شوهر بری مدام مادر خواهرش زنگ بزنه پرش کنه دعوا کنه خوبه؟ ب ...

حداقل بچه داری

یه دلخوشی داری یه انگیزه داری یه چیزی که تو رو‌یه تین زندگی وصلت میکنه من همونم ندارم 

2706