2733
2739

دوست نامزد یا دوست دوست پرستون یا شریکش رابطشون باهم بد کنید دوستشون خراب کنین 

چیکار باید کنم

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اتفاقا راحت و آزاد گذاشتم 

خودش دعواش شد و قهر کرد منم این وسط بده نشدم احترامم حفظ شد

حتی ی کلمه هم چیزی نگفتم هروقت حرف رفیقاشو میزد با خوشرویی اوکی میدادم برن تفریح و اینا

خودش بعدا دعواش شد باهاشون الان رفیقش منم :)))

اتفاقا راحت و آزاد گذاشتم  خودش دعواش شد و قهر کرد منم این وسط بده نشدم احترامم حفظ شد حتی ی ...

نمیشه عزیزم من اینطوری نمیتونم 

هرگز مستقیم بدشو پیش پارتنرت نگو ۲ تا ازش تعریف کن سومی بزرگترین عیبشو بگو به حالت دلسوزی(حالت غر ز ...

عیب پارتنرم با عیب اون دوتا؟ 

د ...ع...ا  نویس  ماهر و خوب ، وگرنه هیچ

دروغه همش😐😐😐

از دیار لرستان💙brj💙گوش کن پند ای پسر وز‌ بهر دنیا غم مخور.                              گفتمت‌ چون دُر حدیثی گر توانی‌ داشت هوش💫آنکه عمری در پی او میدویدم‌ سو به سو  ناگهانش‌ یافتم با دل نشسته رو به رو..........×دل میدهی؟! +مگر تو دل دادی؟×دل من خودش رفت ؛اصلا منتظر  امر من نماند...😍 این دو خط همینجوری رسید به ذهنم🙄جان چشات دیوانه بازیات بد شری‌ دسم‌ داد بد شری اسم داد...😄                             اگر ز کوی تو ، بویی به من رساند بادبه مژده، جان جهان را به باد خواهم داد 🦋حافظ🦋
چرا باید این کارو کنی آخه هر آدمی ازدواج هم کنه بازم نیاز داره ی روزایی تنها باشه یا با دوستاش باشه

عزیزم حتمن با دوستاش حال نمیکنم دیگ