2752
2734
عنوان

خواهر شوهر مفت خور

| مشاهده متن کامل بحث + 6778 بازدید | 188 پست
خوب بهش گفتی حقشه. دمشو بچین

به شوهرم گفتم خیلی ناراحت شدم گفتم فردا باید بهش بفهمونی صاحب خونه کیه تا ایشون به خودش اجازه نده اینجوری حرف بزنه 

لطفا برای شادی روح مادرم یه صلوات مهمونش کن خدا عزیزت برات نگه داره🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا جواب دادی میکفتی از طرف داداشت اختیار دار منم و ب جمع میکفتی من عاشق مهمون هستم هر وقت صلاح ب ...

اتفاقا همشون میدوننمن چقدر خوش مهمون هستم مادر شوهرم وپدر شوهرم خیلی احترام میگذارن همیشه تشکر میکنن دعا میکنن برام که به هر بهانه بچه هارودورهم جمع میکنم  حتی مادر شوهرم به دخترش گفت بنده خدا رو که همیشه زحمت میدین نه جه خبره زحمت بهش نده از طرف خودت

اتفاقا همشون میدوننمن چقدر خوش مهمون هستم مادر شوهرم وپدر شوهرم خیلی احترام میگذارن همیشه تشکر میکنن ...

خب پس همه میشناسن و مطمین باش با حرف اون کسیهودش رو کوچیک نمیکنه

خداروشکر 🥰

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731
اسی مگه نمیگی شوهرت یه استان دیگست؟ پس چرا اصلا باهاشون رفت و آمد میکنی؟

م دوسال عیده خونه خواهر شوهرم نرفتم  یعنی اجازه نداده بریم گفته نیستم دوساله نرفتم ولی خواهرشوهرم به هر بهانه خونه ما هست به خدا ماهی یه بار همشون باهم میان یا سام یا ناهار مفصل برا ۲۴ نفر در طول ماه هم مرتب این میره اون میاد که حتما برا یا شام یا ناهار میمونن

اتفاقا خوب جواب دادی  اصلا از خنده بقیه ناراحت نشو، اتفاقا حالا که اینطور شد سفت ادامه بده که ...

به شوهرم گفتم فردا تماس بگیره بهش تذکر بده بعدم عزیزم ما دوساله نتونستیم بریم برا عید دیدنی خونش شوهرم چندبار بهش گفت ما فلان روز میاییم خونت با کمال پرویی گفت ما خونه نیستیم  

همه  یه دونه  از اینا دارن  تو  طایفه   دقیقااااا عمه ای  من  هم ...

خدا لعنتشون کنه که باعث ناراحتی ادم میشن .کاش قهرکنه از خدامه .این دعوت کنه عمرا کسی که اجازه نداده دوساله برا یه عید دیدنی ساده بریم خونش میاد دعوتی بده 

داداشمونه زهر مار بعضیا چه فکرایی میکنن واقعا🤕 در حد یه شام یا ناهار داداشته نکه فک کنی هتل  ...

۵۱ سالشه اقد پرو هست که مجبور شدم جوابش بدم به خدا اقد پای سفره من نشستن که برادر شوهرم میگه اقد که ما خونه شما سر سفرتون نشستیم خونه مادرزنم ننشستم 

به شوهرم گفتم فردا تماس بگیره بهش تذکر بده بعدم عزیزم ما دوساله نتونستیم بریم برا عید دیدنی خونش شوه ...

خدا مادرت رو رحمت کنه 

قوی باش و باادب و با اعتماد به نفس راحت حرفت رو بزن و آرامش و راحتی خودت برات مهم باشه 

من نمیگم باهاش قطع رابطه کنی و خونه ات راهش ندی، میگم هر رفتی آمدی داره، و فقط اون موقعی که خودت آمادگی داری و با اختیار خودت دعوتش کنی و بهش هم بفهمون که صاحب اختیار اون خونه و زندگی خودت هستی 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
بهش بگو نوبتی هم باشه نوبت خودته نه من .من دعوتی هام رو دادم اگر موقعیتش رو داشتم باز هم دعوتی میدم ...

مادر شوهرم این حرف بهش زد گفت نوبت خودته بنده خدا رو که خیلی زحمتش میدیم همیشه گفت دلم میخواد خونه داداشمه منم به داداشش گفتم تا فردا بهش بفهمونه ناراحتی زنش ناراحتی خودشه 

همیشه فک میکردم من گیر  یه مشت مفت خور افتادم    دیدم تو  از من بدتری   وقت ...

اخی عزیزم بیا بغلم اینا براشون داداش مهم نیست سفره رنگی داداش مهمه اگه هر رفتی یه برگشتی هم بود ادم زورش نمیگرفت

باید میگفتی اولا خونه ی داداشت نیست خونه ی هردو مونه پس قبلش باید از جفتمون اجازه بگیری ثانیا خودت خ ...

خودش الان ۵۱ سالشه واز وقتی عروسی کرده باخانواده شوهرش قطع رابطه کرده پدرشوهرش میخواست بمیره هرچی گفته بود نوه وپسرم بیان ببینمشون همین خواهر شوهرم گفته بود اگه رفتی خودکشی میکنم حتی اجازه نداد شوهرش تو مراسم پدرش شرکت کنه 

بی سیاست حواب دادی میگفتی خونه ی داداشت با وسایلش که ۱۰۰بار دیدی  منم که اینجا دیدی با بچه دا ...

اون لحظه چیزی به ذهنم نرسید فقط تنها چیزی که میدونم نه دلش برا داداشش تنگه نه بچه داداشش سفره رنگی خونه داداشش چیزیه که دلش تنگه براش مادر شوهرم هم دعواش کرد بچه هم نیست که بگم بچه هست ۵۱ سالشه

خوب همینطوری برخورد کن شماهم خودت خودت و دعوت کن و به بقیه هم بگو،چند بار دهنش سرویس بشه تو مهمونی ...

اگه بگی میخوام بیام خونت با کمال پرویی میگه نه چندبار گفته شوهرم گفته نه اخلاق منو همشون میشناسن چقدر خوش مهمون وخوش برخوردم حتی مادرشوهرم دعواش کرد دوسال عیده برا عید دیدنی هنوز ما موفق نشدیم بریم خونش اینقدر خسیس وپرو هست

2706