2733
2734
عنوان

چجوری موهامو اینجور حالت دار کنم؟؟

169 بازدید | 14 پست

با بالاس و اتو مو حتی فر میشه انقدر ملیح نیست میخوام خیلییی ملیح باشه مثل همین عکس

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

برا منم سوال هست واسه منم وز هست حال داره اما وزه نرم نیس

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه شونه های دایره هستند بزرگن با اونا بپیچ سشوار بگیر رو اون پیچ تمام

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
2731
2738
با اونا موها کنده نمیشه؟

اگه شانه خوب باشه نه 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
با بیگودی هم میشه از این بیگودی بزرگا

اع اسم اون شونه های بزرگ خاردار بیگودیه؟؟

2706