2752
2734
عزیزم ببخشید ولی هرچی تو زندگیت کشیدی به خاطر همین دل رحم بودنته دلت میسوزه؟ به چه قیمتی میخوای پای ...

حق با شماست عزیزم من خودم  اشتباه کردم انتخابم غلط بود بعدشم زمانی که فهمیدم باز رو انتخاب اشتباهم موندم 

سلام.من داستانتونو کامل خوندم.انشاا ک  سر عقل بیاد همسرت. پسر گلت چند وقتشه؟ اونو چی دوست ندار ...

پسرم ۱۱ ماهه هست عزیزم ، به پسرش محبت می‌کنه باهاش بازی می‌کنه ولی به فکر تامین معاش و آیندش نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام 

استارتر جان من شما رو کاملا درک میکنم طلاق گرفتن یه جراتی میخواد که خیلی وقتا در ما خانمها به دلیل شرایط و مسایل بعد از جدایی به وحود نمیاد یا دیر به وحود میاد اما عزیزم شما با همه یرسختی های مادی معنوی و جغرافیایی که کشیدی اما الان شاغلی مستقلی و مهمتر از همه دیدگاهت بزرگتز و وسیع تر شده و اینا نشون میده شما توانایی  تغییر رو داری 

چون همسرتون اعتیاد داره خیلی راحت در دادگاه قابل اثباته و مشکلی به لحاظ حضانت نخواهی داشت ….پسر شما با بک والد خوب بزرگ بشه و حسرت پدر داشته باشه خیلی بهتره از اینکه شاهد نابودی والد خوب و رفتارهای زشت پدرش و خدایی نکرده الگوبرداری برای اینده ش باشه 

خیلی وقتا باید گذاشت و گذشت 

خیلی به بعذش و حرفا و نگاهها فکر کن فعلا فقط انجام بده بعدا توی موقعیت بعدی هم با توحه به شاغل بودنت و امکان انتقالی جایجایی صحبت کردن دوری کردن و …. میتونی تصمیم بگیری فعلا الان فقط جدا شو

کاربری قبلی م تعلیق شده …..
حق با شماست عزیزم من خودم  اشتباه کردم انتخابم غلط بود بعدشم زمانی که فهمیدم باز رو انتخاب اشتب ...

بله درسته و اینکه به قول خودتون دلتون هم سوخت بی تاثیر نبود و اینکه شاید هم مثل خیلی از خانوم ها جسارت طلاق رو نداشتین که البته ایرادی هم نداره کسی جای شما نیست که به خاطر ترس هاتون یا اشتباهاتتون سرزنشتون بکنه ولی الان مسئله اینه که شما دیگه یک نفر نیستین آینده فرزند معصومتون هم مطرحه که بی گناه باید پای یک زندگی سمی و یک پدر سمی بسوزه بچه محبت و بازی نمیخواد عزیزم بچه پشتوانه و آینده میخواد وقتی خودش عقلش برسه میبینی که همچین پدری رو نمیخواد و ازت طلبکار میشه که چرا جفتتون تو این زندگی تباه شدید و یه چیز دیگه هم بگم بهتون اینکه متاسفانه متاسفانه شما هرچقدرممم برای این بچه تلاش بکنید هرچقدرم که شما خوب باشین آخرش تاثیر سمی پدرش روی بچه بیشتر خواهد بود و آیندش رو به چالش میکشه چون تاثیر منفی همیشه از مثبت بیشتره حتما خیلی جدی بهش فکر کنین و البته با مشاور هم مشورت کنید 

پسرم ۱۱ ماهه هست عزیزم ، به پسرش محبت می‌کنه باهاش بازی می‌کنه ولی به فکر تامین معاش و آیندش نیست&nb ...

پس خدارو شکر. خدا حفظش کنه برات .مطمین باش بزرگتر سه وابسته تر میشه و انشاا خوب بشه همسرتم..ولی به طلاق فکر نکن بچه گناه داره 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

عزیزم من عکس همسرتو ندیدم ☹️☹️ میشه ی لحظه بذاری منم ببینمء؟  کنجکاو شدم  

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..
الان هستین بذارم؟ چون دوستان گفتن باید سریع بردارم تا ثبت نشه 

عزیزم الان هستم اگر گذاشتی لایک کن من رو 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..
2706