2733
2734
بله عزیزم می فهمم چی میگین ، من قبلاً به شدت وابسته این آقا بودم و از طلاق واهمه داشتم ولی الان یک س ...

خب پس دیگه معطل چی هستی شما چه باشی چه نباشی اون اقا غرق شده با موندنت فقط خودت و پسرتو باهاش غرق میکنی ولش کن و یه زندگی سالم و تمیز برای خودت و پسرت بساز

اللهم عجل لولیک الفرج❤️

البته که من دارم از بیرون نظر میدم کاملا منطقی دارم به موضوع نگاه میکنم چون همسرت رو نمیشناسم هیچ احساسی ندارم و طبق حرفات فقط دارم نظر منطقی میدم.. تصمیم گرفتن برات خیلی سخته میتونم بفهمم خدا کمکت کنه و راه درستو بذاره جلوت

اللهم عجل لولیک الفرج❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم فامیل نزدیک خودم اعتیاد داشت بارها شده بود بخاطر توهم بخاد بچشو بکشه 

الحمدلله یبار که خیلی مصرف کرده بود تصادف کرد ومرد 

و الان زنو بچش خوب و خوش دارن زندگی میکنن 

کمپ هم چندین بار رفت اما چه فایده حکایت سیخ اول بیل آخر 

اگر جون بچتو دوست داری در اولین فرصت طلاق بگیر 

آدم معتاد درست نمیشه فقط عمرتو تباه میشه

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
بله حق با شماست دوست عزیز 🙏 ممنون که همراهیم کردین🙏

انشالله بهترین ها برات اتفاق بیفته عزیزم 😘 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

سلام.من داستانتونو کامل خوندم.انشاا ک  سر عقل بیاد همسرت.

پسر گلت چند وقتشه؟ اونو چی دوست نداره؟ بگو ب خاطر بچه ترک کن 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

عزیزم ببخشید ولی هرچی تو زندگیت کشیدی به خاطر همین دل رحم بودنته دلت میسوزه؟ به چه قیمتی میخوای پای دلسوزیت بمونی؟ به قیمت خراب شدن باقی جوونیت و اینکه حتی میانسالی و پیری با آرامشی هم تجربه نکنی؟ به قیمت نابود شدن روح و روان بچت توی یه زندگی سمی؟ پسفردا همون بچت ازت شاکی میشه که چرا توی همچین زندگی ای موندی بچه ها همچین پدرایی نمیخوان عزیزم نمیخوان پدری که پدری نکنه نباشتش خیلی بهتره از زندگی خودت و بچت بندازش بیرون تا جفتتون و نابود نکرده چون اگر قرار بود درست بشه با تمام از خود گذشتگی های شما تو این سال ها درست شده بود زمونه دیگه زمونه از خودگذشتگی و ترحم نیست آدمای دلسوز همیشه بازندن بشین خوب فکرهاتو بکن

2706