2733
2734
عنوان

راز زیبایتو رو لو بدید😃😁 خودمم میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 22976 بازدید | 264 پست

آلوئه ورا و روغن نارگیل و کرچک برای مو خیلی خوبه مخصوصا اگه از ماسک رزماری و ءب برنج هم استفاده کنی

به حضرت عباس کاربری دست سه نفره هی نپرسید چرا یجا کنکوری ای یجا متاهل یجا فلان اه شماره نداشتیم عامو اینم بزور پیدا کردیم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😍😍😍 خوش ب سعادتت نقاشی خدا

مال من فک کنم خط خطیه بچه حوریاس😐

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731
اره منم اصلا دست‌نمیزنم. ماهی دوتا در میاد محلش نمیدم  چن روزه غیب میشن😁

جوش سرسیاه که غیب نمیشه نیاری بیرونم جاش سوراخ میشه 

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
روغن نارگیل و بادام و یک روغن دیگه ک اسمش یادم نمیاد با تریاک مخلوط کردم هرشب میزنم به ابروهام و قبل ...

من موهام خشکهههه خشکککک

اگه روغن بزنم فقط باعث خارشش میشم اصن یه وضعی

عوضش پوستم چربههههه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ب ابروهام روغن کرچک  میزنم

ب صورتم‌ترکیب صدر و آب میزنم

ب صورتم ترکیب خیار رنده شده و گلاب میزارم تو جایخی  تو فریزر بعد میزنم 

روغن نارگیل ب موهام میزنم

مسواک 

صورتم وقتی میشورم  آبرسان میزنم

و این ک باید بگم‌علی محصولات پوستی نخرید بخدا چرته

فقد از آبرسان و  ضد آفتاب استفاده کنید

به جاش پولشو بدید برای قرص های ویتامین 

در جست و جوی راهکار برای ریزش مو 
سیبلامو بر میدارم 😂

چرا لو دادی لعنتییییی🤣😂 

الان بقیه هم میرن مثل ما خوشگل میشن ، اَه

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
عزیزم در مورد امضات اینکه الان اجازه ی عقد چن سال رفته بالاتر ینی زیر16 روعقد نمیکنن تو آشناها دیدم ...

چرا عزیزم نامه از دادگاه بیارن ، عقد می کنن 

هفته پیش عروسی یک دختر ۱۳ بود 

😐🤷🏻‍♀️

با شامپو بچه میشورم صورتمو هر شب بعد ابرسان و کرم دور چشم میزنم 

۳۵ سالمه 

ولی هر کی میبینم میگه نهایت ۲۵  

ولی من دوس دارم همون ۳۵ ساله نشون بدم

💙💙عضو گروه آبی 💙💙دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳  استارت.قدم ۱۵۸. وزن اولیه ۷۰ و ۴۰۰ 😐🌚
چجوری یهخ میزاری اسی؟  چند دقیقه؟ مستقیم میزاری رو پوست. چ ساعاتی میزاری؟

یه بار شب یه بار صب عادت کردم میزارم خیلی حال میده ۲ دقیقه تا ۵ دقیقه  

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️
2706