2733
2734

حدودا از اونروز به بعد که اب رفت تو دوتا گوشام هی سرگیجه هام شدید تر شده بعد یه لحظه خوبه ولی یهو ثانیه ای سرم میچرخه تا ساعت ها ادامه داره اخرشبام بیشتره 

سردردم باهاش دارم 

بنظرتون مرتبط میشه به گوشم؟

اخه همیشه هم سرگیجه ضعف بدنی دارم

اره دقیقا مربوط به گوشته. رطوبت توی گوش سرگیجه میاره

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای ترسیدم

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
2740
از چی😂

ازاون عکسه مرده😅😅😅

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
چه کار باید بکنم فردا هم مهمونی دعوتم نگرانم🥲

ببین کلا این مشکل شایعی هست، برو دکتر بهت دارو میده خوب میشه، عفونته احتمالامهمونی با این وضعیت نری ها قبلش حتما برو دکتر، میخوری زمین

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
2706